Piknik prostor, izletniška kmetija - Litija okolica

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Živio,

Kot že v naslovu, za okroglo obletnico iščemo piknik prostor, izletniško kmetijo ali kaj podobnega Litija okolica. Sem prečekirala Google in tudi Alter, ampak nič pametnega do sedaj. Evo sedaj Alter znalci po toliko letih zopet ena tema. Na dan s predlogi, časa imam samo še tri mesece :fredi:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.328
5.846
113
pri taščici
Hmm se pravi da bi sama pekla in kuhala?
Takega placa ne poznam (razen na "otoku" pri Ribcah so velikokrat "pikniki" ampak tam razen klopce in mize nimas nic.
Bil sem pa na Uštah kjer se pac zmenis kar "želiš".
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Kuhanje in peka v lastni režiji odpade. Catering ali gostinska ponudba na samem mestu mora biti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
Živio,

Kot že v naslovu, za okroglo obletnico iščemo piknik prostor, izletniško kmetijo ali kaj podobnega Litija okolica. Sem prečekirala Google in tudi Alter, ampak nič pametnega do sedaj. Evo sedaj Alter znalci po toliko letih zopet ena tema. Na dan s predlogi, časa imam samo še tri mesece :fredi:
iiii, kje si se pa ti skrivala, te ni bilo na spregled? sedmice mate v tistih koncih? To bi znala biti opcija
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.328
5.846
113
pri taščici
Kuhanje in peka v lastni režiji odpade. Catering ali gostinska ponudba na samem mestu mora biti.
Janče, Ušte, glej pac da imas streho v primeru dezja in da imajo otroc kaj za pocet. Vzemi daljnogled s seboj ker razgledi so hudi.
Nekateri so vcasih baje tudi v pustov maln zahajal vendar zadeve ne poznam vec kot ko se peljes mimo.
V kratkem bom na "Mačkovcu" pa lahko povem kako bo tam.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Pustov maln je prov samo piknik plac. Hrano oz. catering si je treba sam zrihtat. Ponavadi sem bil na piknikih k se je nekoga najel da je tam na mestu pekel čevape itd...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.328
5.846
113
pri taščici
Aja, pa adrenalinski park geoss tudi omogoca nekaj takega. Ce si bolj za adrenalin. Al pa si na Uštah pa jo potem pes mahnes po mal adrenalina.
Ni hudica da ti nekdo ne pripelje kaj za jest
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.328
5.846
113
pri taščici
A zato ker so enkrat nekaj imeli gor...
Vsaj vcasih si moral "vse " ineti s seboj. Kako pa je sedaj pa ne vem. Me ze kaksbih 10 let ni bilo gor.