Zima 2014/2015

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Kot sem rekel, žal spet ne bo nič iz vsega skupaj.
tongue-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Kul, samo da ga čez noč ne vrže pol metra, da bi trebalo ob 05 lopato sukat...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Me pa res zanima, zakaj si ljudje v nižinah želite sneg? Kaj je dobrega od tega? Za smuko ga pa je že zdaj dovolj, če pohorje laufa, potem kak krvavec še toiliko bolj.

Poglejte zdaj skozi okno, pa naj kdo pošteno oceni, če ni tako lepše, kot pa bo recimo v petek (edino če kdo gleda skozi okno zameglene žabarije...)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.381
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Me pa res zanima, zakaj si ljudje v nižinah želite sneg? Kaj je dobrega od tega?

Zaradi možnosti igranja z avtomobili, sankanja oz. igranja na snegu v neposredni bližini doma ter zaradi vsesplošno lepše pokrajine pa še in še. Ja, Pohorje dejansko laufa, Krvavec je pa na umetnem snegu, okoli pa zeleno. Če je pa belo je pa te beline zgolj par cm, nič od nič torej.

Me pa res zanima, zakaj si ljudje v nižinah ne želite snega. Saj tisto kidanje, malce višja poraba in zimske gume niso tak bav-bav.

In ne, s soncem obsijana zelena trava konec januarja pač ni lepša slika kot s soncem obsijana narava, prekrita s pol metra snežne odeje.

Januarja. Maja bom drugačnega mnenja.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Nekateri pač v ''slabem'' niso sposobni najti nič dobrega, če ne celo koristnega in jim je zima takoooo zelooooo grooooozna
smirk-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Me pa res zanima, zakaj si ljudje v nižinah želite sneg?

Ni ga lepšega, kot s hčerko in ostalimi otroci izpred bloka delati ogromnega snežaka
cheer.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Me pa res zanima, zakaj si ljudje v nižinah želite sneg? Kaj je dobrega od tega?

Zaradi možnosti igranja z avtomobili, sankanja oz. igranja na snegu v neposredni bližini doma ter zaradi vsesplošno lepše pokrajine pa še in še. Ja, Pohorje dejansko laufa, Krvavec je pa na umetnem snegu, okoli pa zeleno. Če je pa belo je pa te beline zgolj par cm, nič od nič torej.

Me pa res zanima, zakaj si ljudje v nižinah ne želite snega. Saj tisto kidanje, malce višja poraba in zimske gume niso tak bav-bav.

In ne, s soncem obsijana zelena trava konec januarja pač ni lepša slika kot s soncem obsijana narava, prekrita s pol metra snežne odeje.

Januarja. Maja bom drugačnega mnenja.

467716-post_slo.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
To, kar je andy napisal še razumem, vse ostalo pa kaj te vem...edini joy pri snegu je meni samo sneženje, ko je tako lepo videt, ampak so potem posledice toliko hujše, da se nima smisla veselit tisto malo
wink-1.gif
Ali pa ok, kak spokojen sprehod skozi zasnežen gozd...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kako tako? Tako hitro al kako si mislil? Ker za posnetek se malo bolj potrudiš in teren že prej malo bolj očistiš v nulo, potem pa, ko se snema, se še enkrat zapelješ skozi.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
To, kar je andy napisal še razumem, vse ostalo pa kaj te vem...edini joy pri snegu je meni samo sneženje, ko je tako lepo videt, ampak so potem posledice toliko hujše, da se nima smisla veselit tisto malo
wink-1.gif
Ali pa ok, kak spokojen sprehod skozi zasnežen gozd...
Ko boš 1x našparal za zimske gume in jih namontiral na karjolo, ki jo voziš, boš začel deliti mnenja ljubiteljev vožnje po snegu.
cool-1.gif
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.706
71
48
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
To, kar je andy napisal še razumem, vse ostalo pa kaj te vem...edini joy pri snegu je meni samo sneženje, ko je tako lepo videt, ampak so potem posledice toliko hujše, da se nima smisla veselit tisto malo
wink-1.gif
Ali pa ok, kak spokojen sprehod skozi zasnežen gozd...
Ko boš 1x našparal za zimske gume in jih namontiral na karjolo, ki jo voziš, boš začel deliti mnenja ljubiteljev vožnje po snegu.
cool-1.gif
Zakaj bi morala biti vsem všeč vožnja po snegu? Ali pa vožnja nasploh? Probite razumet da je enim to brezveze in bo takoj lažje.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Meni je npr. tvitanje brezveze - pa zato ne najedam celemu svetu zaradi tega.

Aja - pa sneg januarja ni nekaj nenavadnega (ups - naj ne bilo nekaj nenavadnega
rolleyes-1.gif
).