Zima 2014/2015

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Fajn da je čez vikend, da ne bodo tovornjaki blokiral AC in da se do ponedeljka, ko bo treba v službo že porihta. Pa ponoči bodo ceste prazne za kak krogec ali kvadratek.

Sem komaj prisel iz kranjske gore zjutraj, ker so kamioni na polno opletali s prikolicami pa vozni pas je postal raj za kampiranje s 60kmh. Ga pa mede ze od jutra. Voznja, katastrofa. Res, da je malo poledenelo, ampak ljudje bi morali opravljati izpit v snegu, ker tole ni za nikamor. Res se cudim evropski uniji, ki kontrolira kako zvite kumare lahko gojimi in koliko ravne banane lahko se uvazamo, po snegu pa lahko vsak vozi.

confused-1.gif
 

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Spet bom moral lopatat!
frown-1.gif
Dve največji neumnosti na svetu:
smile-1.gif


1. Ples, ko tancaš pa nikamor ne prideš.
2. Kidanje snega, ko ga itak sámo pobere.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Dolfe pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Spet bom moral lopatat!
frown-1.gif
Dve največji neumnosti na svetu:
smile-1.gif


1. Ples, ko tancaš pa nikamor ne prideš.
2. Kidanje snega, ko ga itak sámo pobere.

Tega je še več; ograja okol britofa,ker ne bo nobeden pobegnil; da ga po seksu potegneš ven, saj bo sam zlezel ven itn...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

O Dolf, par let te že ni bilo tu.
Za vsak slučaj vzemi lopato s sabo popoldne. Jaz imam sam eno ...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
A sploh kje pada?

Razen dež v tržaškem zalivu.

Skoraj bi se osmešil in šel pokrivat avto.
uf-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.378
113
Zakaj osmešil? Tudi, če nebi bilo snega, zakaj osmešil?
confused-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Zakaj osmešil? Tudi, če nebi bilo snega, zakaj osmešil?
confused-1.gif

Ker bi bil edini v naselju, ki bi pokrival avto ko nič ne kaže na sneg.

@ Stankozaspanko

Saj mogoče pa ga še bom
smile-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Evo, avto očiščen in pokrit. Sneži v Lj.

Me zanima, če me bo "dekca" počakala do jutri.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Hehe, sem ti rekel. Jaz imam dva pod streho, đipa pa sem pokril že popoldne, ko tudi pri nas ni nič kazalo na sneg.
wink-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.677
113
40
Pravkar iz poti MB-Kozina...

Od LJ dalje lepo pada, prav na vseh klancih na avtocesti stojijo tovornjaki in italijani z letnimi gumami! Spet stara zgodba, kot da prvic pada sneg..
So pa zadeve trenutno kar ok prevozne...
 
Nazadnje urejeno:

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Pri nas v Zasavju lepo sneži, koncesionar že pluži lokalno cesto v precej strm klanec, izgleda da ima letos drugačna navodila, saj so prejšnja leta začeli plužiti šele proti jutru ...
tongue-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ravnokar iz LJ do Postojne. Nekje pri Brezovici se je že belila cesta, na Vrhniškem klancu že vse belo do Postojne. Vmes videl Corveto in ni mi bilo jasno, kako bo to zvozilo domov (Švicarska targa), ker sem na vrhniškem videl staro bemfo 3 (l.85 recimo), kako je lepo kopala v klanec + par ostalih. Nekaj jih je tudi stalo na odstavnem. Meni je na voznem parkrat zakopalo, pa imam čisto nove M+S gume. Boga Corveta, ker dvomim, da ima M+S gume 300+ širine. Verjetno je še sedaj na Vrhniškem.
rolleyes-1.gif

Smo pa šli presenetljivo zelo lepo v vrsti, par jih je tudi prehitevalo, vendar kolona lepa, tekoča s 70km/h. Tovornjakov ni bilo, le 2km pred odcepom Postojna je bilo par tovornjakov, kjer je hitrost padla na 40km/h. Če bi bilo to sredi tedna, bi bila taka kolona do Lj, da bi glava bolela. Prijetno presenečen
zmaga.gif
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Pri nas v Zasavju lepo sneži, koncesionar že pluži lokalno cesto v precej strm klanec, izgleda da ima letos drugačna navodila, saj so prejšnja leta začeli plužiti šele proti jutru ...
tongue-1.gif

Ker ni veliko snega napovedanega morajo bolj plužiti da lahko dovolj zjebejo ceste, ker ko je konc zime se na polno popravlja ceste in tu je veliko denarja zraven.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Tudi popravljajo se ne. Ni denarja.
Pa tako mimogrede, s tistimi nekaj prevozi pluga zelo težko uničiš cesto. Jo en šlepar bolj uniči kot en plug.