Želim da administratorji

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

uredite takele zadeve :

ja sam bluzi to potem cela vaša leftardovska mantra o jajotu pade.
kako bo jajo zasužnjil celo slovenijo ter vas strpal v koncentracijske kampe z ostalimi pa osvojil cel svet če je pa pritisk EU?

Imamo nekaj uporabnikov, ki so ogabni in nesramni. Zakaj administratorji dovoljujete tako poniževalne objave?
Uporabnik ni "bluzi", ampak "Bizi". Pa "jajo ni noben jajo, ampak "Janša". Ob krstu je vendar dobil svoje ime in priimek, ki je zapisan.

Pa - kaj je to, "leftardovski"? Vem kaj je dotični mislil, toda zame je to pljunek v obraz. Obstaja tudi "klerofašistični", kar je prav tako pljunek v obraz.

Zakaj administratorji dovoljujete te primitivne zapise? Medtem ko ste si že nekajkrat dovolili ban uporabnika, ki je popolnoma korektno objavil, kaj ga moti.

Prosim, ukrepajte. Če ne boste ukrepali - se pojdite solit !
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
a jajo sedaj ni več dovolj dobro? hmm, katera je zdaj bolj pravilna, prištinski dohtar? to bo bolje Demz ?

zanimivo da nisi objavil kak post od kakega ki te tako zelo zelo moti ko napiše klerofašistični. ko se tebe in tebi podobne označi kot se gre te pa takoj zmoti. greš sicer na foro "sej me obe strani motita". prozorno tako kot "naši bičikisti" (saj jim lahko tako rečem al maš ti bolj primeren izraz :valjamse:)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj je, si prišel gledat, kako umazana usta imate ti in tvoja svojat? Poberi se v plenice. Pa mama ti naj žajfo zbaše v umazana usta !

Se moramo na Alterju, ki ga negujemo že ... 13 let, torej res tako primitivno obnašati? Paglavec?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ne bom dal na ignor ampak bom raje porabil vsak dan pol ure pa jamral kako je en uporabnik grdgrd! pa še adminom bom jokal in teme odpiral -- demz iz karantene, maj 2020.

me zanima če se boš še kdaj oglasil na kakšne izmed zgoraj naštetih izrazov ali izpeljank le teh. sicer dvomim, ker če je obratno te v resnici ne moti.

ampak dajva probat - boš začel s čiščenjem v svojih vrstah, jaz bom pa "svojim" rekel?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Kaj je, si prišel gledat, kako umazana usta imate ti in tvoja svojat? Poberi se v plenice. Pa mama ti naj žajfo zbaše v umazana usta !

Se moramo na Alterju, ki ga negujemo že ... 13 let, torej res tako primitivno obnašati? Paglavec?
Kaj sedaj pišeš, je popolnoma neprimerno za forum in bi admin tudi lahko brisal.
Tako se ne sme obnašati stari Alteraš. :eek:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če si admini dovolijo regulirat resne stvari in banovinizirajo uporabnike za to, - ajde, da vidimo, kako bo pa s tvojim usranim gobcem! Ter tvojo svojatjo. Ker se obnašaš kot nesnaga.

Sedaj se pa hihitaj. Meni prav zagotovo ni do smeha, ker se že nekaj let matram z vašimi primitivnostmi.
Če imaš kaj za povedat - povej jasno in dostojno. Če pa pljuvaš - pa pljuvaj tja v grmovje, ko te nihče ne vidi.

Sicer sva si pa že nekajkrat obljubila, da si nimava kaj povedat. Ko boš spremenil pubertetništvo, si bova pa morda kdaj kaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Še enkrat - tole je Tehnična podpora in poziv, da se nekatere neokusne zadeve odstranijo.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Dajta probat - najdita si "sobo" v čveku in se obdelujta...

OK, premalo sem na Alterju, ampak:
- povsod gre vse levo - desno
- noben ne prizna zmote svojih in samo tolče po zmotah "drugih"
- vsi klasični Slovenclni, naj sosedu crkne krava...

Nočem odpret teme, kjer bi rad kupil kolo, ker bo spet levo-desno-sr**je... Pa od koga bi ga, pa zakaj, pa...

Dajte se malo zresnit in nehajte bit paglavci, ki se kamenjajo, da jih punce upoštevajo...
Vem, ne bo šlo, samo to so pač moje misli, zdaj pa pljuvajte in se... :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
admini/modi - banajte me "vzgojno" za kak mesec ali dva. sam dajte še tega "modreca" demza zraven ker njegovih filozofskih ni več za prebavljat.

drugače pa demz nimava si kaj za povedat pa cela temo o meni :) počaščen sem.


torej, bova začela kar čistit? boš pozval uporabnike ki so ti idelološko bližje in te bodo bolj poslušali da se vzdržijo določenih izrazov?
tole je zgodovinsko za alter, jst sem začutil da tukaj maš priložnost. zdej maš šanso. pokaži vsem z dobrim zgledom. pozovi te ki žalijo nasprotno stran.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Moje mnenje: osebne žalitve bi blo potrebno kaznovat. Tako je že bilo. Če smo pošteni, te (cappy) bizi še omeni ne.Ti pa si pogosto na osebnem nivoju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5
I

Izbrisan uporabnik #9334

Si eden od pripadnikov bagre. Če se ne znaš normalno pogovarjat, brez pljuvanja - je tvoja mati kriva. V nadaljevanju pa ti sam.

Moj poziv je, da se forum uredi na okusno raven.

Torej - Administratorji : ( ? )
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
jest sem takoj za to.

vsako ponizevanje drugace mislecega se sankcionira.

forum bi bil precej bolj prijeten za brat. pa verjetno bi bilo tud manj kozlanja in drekanja...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moje mnenje: osebne žalitve bi blo potrebno kaznovat. Tako je že bilo. Če smo pošteni, te (cappy) bizi še omeni ne.Ti pa si pogosto na osebnem nivoju.

Beri začetek teme. Da boš razumel, kaj moti.
Verjetno si tudi pri pameti in razumeš, da vsaka akcija porodi reakcijo, nestrpnost v še večjo nestrpnost.
Če ti rečem, - da si osel, mi boš vrnil, da sem kamela. Potem jaz tebi, da si imbecil, ti meni pa, da sem ameba. Potem se stepeva na življenje in smrt.

To želiš na Alterju? Ker - to nekateri tule izvajajo !
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Moje mnenje: osebne žalitve bi blo potrebno kaznovat. Tako je že bilo. Če smo pošteni, te (cappy) bizi še omeni ne.Ti pa si pogosto na osebnem nivoju.
demz potem ti sledi kazen :cool:
glede bizija je pa jasno, toliko se spreneveda da se mu direktno to napiše. kdaj pač pride na osebno raven. čeprav ponavadi prav dlje od tega da mu rečem bluzi ter da ga popredalčkam tako kot sam zna ne prideva. velikokrat tudi zaradi tega ker je svoje trditve potegnil iz nule. nisem pa angelček, tako kot vsi ti ki so sedaj glasni niso.

Demz kaj zdaj, boš zagrabil to zgodovinsko priložnost za alter ter začel pozivat uporabnike ki so ti bližje? saj veš, ti te bodo poslušali. jaz če rečem ni efekta.
ti pomagam delat seznam?
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
uredite takele zadeve :



Imamo nekaj uporabnikov, ki so ogabni in nesramni. Zakaj administratorji dovoljujete tako poniževalne objave?
Uporabnik ni "bluzi", ampak "Bizi". Pa "jajo ni noben jajo, ampak "Janša". Ob krstu je vendar dobil svoje ime in priimek, ki je zapisan.

Pa - kaj je to, "leftardovski"? Vem kaj je dotični mislil, toda zame je to pljunek v obraz. Obstaja tudi "klerofašistični", kar je prav tako pljunek v obraz.

Zakaj administratorji dovoljujete te primitivne zapise? Medtem ko ste si že nekajkrat dovolili ban uporabnika, ki je popolnoma korektno objavil, kaj ga moti.

Prosim, ukrepajte. Če ne boste ukrepali - se pojdite solit !
Sploh ne bom bral vsega: jajo je jajo, pa še kreten za povrhu.
 
  • Haha
Reactions: cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ja sam demz si je kot kaže za osebn cilj izbral "uredit" tale forum in odpira teme. admini/modi sicer opravljajo svoje delo. in ja, sem že bil banan če kdo misli da nisem bil. se pomenil z adminom/modom, priznal napako in dalje v nove zmage.
no demz jaz se javim da ti pomagam. recimo tega zgoraj lahko pozoveš, sklada se s tistim prvim postom teme.


ps: v primeru da bom začasno odstranjen bi se rad zahvalil uporabniku Demz ki mi je polepšal dan. hvala da skrbiš zame.:cheer::srce:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne gre za to, da boš odstranjen. Gre za to, da se začneš normalno obnašat in postaneš "sogovornik".

To velja zate, pa za vso tvojo kamarilo, ko vas je kar nekaj tule. Motiš. Misliš da si frajer, pa si navadna ponorela opica.

Torej, zadeve lahko mirno urediš pri sebi in bomo delali. Lahko se greš pa opico naprej, v tem primeru pa pozivam administratorje.