Zastonj telefoniranje v VB

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
smile-1.gif
A ni to fino, da se krešejo mnenja. Žal samo najina.
 

artie

Pripravnik
23. avg 2007
87
0
6
Procent ljudi, ki bi pristali na prejemanje oglasnih sporočil je po mojem mnenju majhen oz. gre za točno določeno ciljno skupino, ki načeloma ne uporablja ostalih storitev, ki jih nudijo mobilni operaterji. Ljudje ne izbirajo operaterja samo na podlagi cene klicev in jih zanima kvaliteta ostalih storitev, ki jih uporabljajo. Po moje Mobitel večinoma privlači te uporabnike, saj še vedno ponuja najkvalitetnejše storitve.
Tuš je pa malenkost zmeden, če so včasih veljali za poceni varianto, so s prihodom Hoferja in ostalih diskontov to izgubili. Zadnje reklame so nekak nakazovale, da se hočejo pozicionirat kot "najboljši" in ne več najcenejši in torej napadajo Mercator itd., tako da me malo moti ta nekonsistentnost. Poleg tega ljudje najcenejših stvari še vedno ne povezujejo z najboljšimi. Tuš ima možnosti samo v določeni ciljni skupini, ki prisega na "najcenejše".
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ne vem ali sem kaj zgrešil tukaj? Če bi glavnina interesentov za takšno brezplačno telefoniranje padla v razred, ki ima pravzaprav najnižjo kupno moč, kako bi to zanimalo oglaševalce? S temi brezplačnimi stvarmi je vedno isto...kdo pa recimo daje kaj kredibilnosti Žurnalu.