Zapora ceste s strani protestnikov

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
OK, samo eno vprašanje: denimo da je javna (domnevam da je javna) cesta do nekega objekta blokirana s protestniki, pač mahajo s transparenti, nekaj je že pijanih itd. Shod ni prijavljen in je posledično nelegalen. Prisotna je tudi policija. Jaz bi rad do tega objekta pripeljal z avtom, ki ima plačano cestnino, torej uporabo javnih cest. Ali lahko zahtevam od strica policaja, da mi protestnike umakne s ceste in jim napiše kazen zaradi oviranja prometa? Z mojega stališča je cesta polna pešcev, ki se mi morajo umakniti, če jim pohupam.

Recimo da gre za deponijo v Tenetišah
10.gif


Seveda je problem v številu protestnikov, tri bi kaj hitro zbasali marico, tristo pa niti pod razno. In spet ugotavljam kako kakšna nedovoljena stvar postane javno sprejemljiva, če je le dovolj množična.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
glede na navedeno bi pomoje naši vrli miličniki prej tebe pobasali, če bi jim težil naj ti omogočijo prehod.
žalostno ampak resnično...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
In to si zgruntal šele sedaj?
smile-1.gif




Ja, seveda - če boš ti v funkciji ministrskega predsednika, bodo pa ekstra samo zate zaprli celo Celovško. In se posrali na to, da so ostali udeleženci v prometu tudi plačali takso za uporabo cest.



Dokler pa to nisi, moraš pa zogranizirat vsaj par sto ljudi in ko se boste nastavili na cesto, boste to pač zaprli. In je.



(itak plačajo kazen vsi, ki niso ministrski predsedniki, da ti bo lažje).
 
Nazadnje urejeno: