Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.035
2.608
113
Lublana
Obišči stran
Kaj se dogaja? Srečanje z slepimi in slabovidni. Nič takega. No razen za kakega 8888 ki vidi samo tisto kar hoče...
OK, to nisem dojel. Ampak vseeno mislim, da je popolnoma nepotrebno in debilno omenjati neke "pronause" in barvo kože. Kaj ni želja, da bi bila rasa nepomembna? Zakaj se potem celo slepim vsiljuje, da "vidijo" razlike med rasami?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Ateis

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.956
14.834
113
Breaking news! :cheer:

BidenEntersTheFightjpg.jpg
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.231
886
113
yep, Obama's Arab Spring. Biden was there. Vse skupaj je pa zakuhal tisti mali francoski predsednik Madžarskih korenin, da mu ni bilo treba 50M$ Gadafiju vrnit. Pol se je pa še Merkel najdla. Willkommen. Tej levičarji. Aja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.956
14.834
113
To je res v redu ja, definitivno je bolje biti ločen kot pa na silo (ostati) poročen ampak to je imho zgolj manjši del(ček) problema družbe, ta večji (kar potrjuje tudi zgoraj nalepljen graf) je pa tisto, ko se premnogi končajo sami in brez otrok do česar pa pride zaradi več razlogov od katerih so nekateri brez problema rešljivi s strani posameznika, spet drugi pa niti približno ne in so direktna posledica načina delovanja sistema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.287
5.906
113
blizu močvirne prestolnice
Mogoče so pa samo ljudje dojel da lahko živijo kak želijo ne pa kak hoče družba...
Ti en primer povem. Imaš par ki se zaljubita, dobita otroka, on se jo naveliča, odpeketa stran, otroka pusti, potem pa pride do tragedije in potem tist slabič pametuje. Tak je slabič prve vrste, saj ne bo nikoli sposoben živeti normalno življenje, ker takoj ko zaropota beži daleč stran. V glavnem večni otrok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe