Zakaj ni več motorjev na varianto MP3 LT?

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
zakaj bi se z motorjem sploh vozil po AC
confused-1.gif

pa čeprav gre za mp3

ker jaz nebom mel motorja za brezvezno vožnjo na okoli brez smisla. ampak zato da se bom peljal po kakem opravku izd namesto z avtom. in če grem nekam tak bmk za lepo cesto in ovinke. važno je da sem čimprej tam.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
zakaj bi se z motorjem sploh vozil po AC
confused-1.gif

pa čeprav gre za mp3

ker jaz nebom mel motorja za brezvezno vožnjo na okoli brez smisla. ampak zato da se bom peljal po kakem opravku izd namesto z avtom. in če grem nekam tak bmk za lepo cesto in ovinke. važno je da sem čimprej tam.

potem pa žal gledaš napačen moped.pa ne mislim da je mp3 slab.samo tak moped ni za na AC da boš nekam hitro prišel.v bistvu noben motor ni temu namenjen.z motorjem se nikamor hitro ne voziš ker drugače se kaj kmalu nehaš.žal
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Je prišel MP3 drag ko svinja, sem rekel bo cena padla ko bodo drugi začeli delati take motorje...po nevemkolkletih še vedno samo MP3, cena še kar ista. Imajo tako zavarovan patent al kaj je problem? Rabil bi nekaj takega da je vozno z B, ampak se mi nhe daje 6k+ za nove 400 LT...rabljenih pa ni oz. so pravtako dragi da se bolj splača novega vzet.

ker to ni motor
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
zakaj bi se z motorjem sploh vozil po AC
confused-1.gif

pa čeprav gre za mp3

ker jaz nebom mel motorja za brezvezno vožnjo na okoli brez smisla. ampak zato da se bom peljal po kakem opravku izd namesto z avtom. in če grem nekam tak bmk za lepo cesto in ovinke. važno je da sem čimprej tam.

potem pa žal gledaš napačen moped.pa ne mislim da je mp3 slab.samo tak moped ni za na AC da boš nekam hitro prišel.v bistvu noben motor ni temu namenjen.z motorjem se nikamor hitro ne voziš ker drugače se kaj kmalu nehaš.žal

kaj kje pišem da bom vozo na ac 180+... in če se na ac peljem 120-130 kot ma končno hitrost bom pa kr sprve umr al kaj?
sem pa še vedno 20km po ac pri 120 hitreje kot 20km po regionalnki med 50-90. vsaj nazadnje je moja matematika tako delala