Zakaj je toliko samskih žensk?

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.313
3.413
113
Meni je zanimivo.....pri ženskah.,...kako se hitro če ji neko opravilo ni (recimo tankanje avta-že bla tema tu!)....takoj z vsemi štirimi....to pa jaszt NE BOM.....to boš delal ti....ni debate....

Mel pri ex 1x tako sceno....ne spomnim se več al je blo tankanje al neka druga zadeva.....ni popustila.....

Pa tako miroljubna bitja ste...KAO
Bodi srečen, da počasi prihajajo električni avtomobili.
In če ga ne bo vštekala se nebo dolgo vozila :evil:
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Totalen BS. Moski so vedno bili očetje in tudi so kaj postorili doma. Recimo travo pokosili, kot si rekel, gre za tradicionalno mosko opravilo. Pa se marsikatero drugo.

Kar ti opisujes, so pa obični pijančki. Stereotipni Slovenceljni, ampak daleč od moškega.
Imaš prav. Je bil hlev, polja, itd.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.099
858
113
Čist dobr je povedala, zdaj bluzite mamini sinčki. Z gospodinjo je povedala, da bo tud dec moral kdaj posesati, če niste razumeli. Bluzite o tiču, ki ga ne uporabljate, ker ste nesamozavestni, ker niste prepričani, da imate res najdaljšega in vas v glavnem zanima nabijanje in hvaljenje na forumih, ker ste samo na teh lahko frajerji.
Tocno tako. "Frajerji"...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
Čist dobr je povedala, zdaj bluzite mamini sinčki. Z gospodinjo je povedala, da bo tud dec moral kdaj posesati, če niste razumeli. Bluzite o tiču, ki ga ne uporabljate, ker ste nesamozavestni, ker niste prepričani, da imate res najdaljšega in vas v glavnem zanima nabijanje in hvaljenje na forumih, ker ste samo na teh lahko frajerji.
ja, ce bi bila AAA tako pa.. kaj lahko ponudi razen kričečega stanovanja? Če štekaš kaj sem hotel napisat.
Take-po izgledu imajo na chaturbatu v rangu 5 ogledov v primerjavi s prasičkami po par kilo+... torej?
Pišem za čisto vizualizacijo, mogoče je pa dobra po srcu :evil:
 
  • Haha
Reactions: Navid

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Močna in neodvisna kot je, je pobrala celo hišo. Ampak, kdo bo pa kosil? :sprasujemse:
"Ne ne ne, to hišo je sama sezidala, z golimi rokami, kupila parcelo, denar je šel iz lastne plače.... ni je dobila na primer v ločitvi :evil:"

BTW so 3 otroci in 2 različna očeta. Noben od obeh teh moških noče nič imeti z njo.

Ne morem verjeti kaj ta zemlja nosi.

Zanimivo mi pa je da imate mnogi full zagovarjanja do teh nesposobnih, destruktivnih, nestabilnih in deluzionalnih žensk.

Povprečen moški dandanes žrtvuje svojo srečo za srečo družine. Današnje ženske žrtvujejo družino za svojo srečo. - kruto ampak resnično, nisem verjel dokler nisem videl na lastne oči kaj se je dogajalo pri dveh dobrih kolegih.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.658
3.543
113
Povprečen moški dandanes žrtvuje svojo srečo za srečo družine.
Žrtvuje srečo pa so še vedno vsi nesrečni. Ni bolj bednega in pomilovanja vrednega od tipa, ki je prepričan (in to tudi ves čas kaže) čemu vse se odpoveduje, zato ker ima družino. Res ja, od sreče kar šprica v takih družinah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Žrtvuje srečo pa so še vedno vsi nesrečni. Ni bolj bednega in pomilovanja vrednega od tipa, ki je prepričan (in to tudi ves čas kaže) čemu vse se odpoveduje, zato ker ima družino. Res ja, od sreče kar šprica v takih družinah.
Seveda, ker za vecino zensk ni vec standard, da ima streho nad glavo (narejeno s strani moskih), placnane vse stroske zivljenja in lahko v miru prezivlja cas s svojo druzino.

to je samoumnevno da mora biti.

pfff feministke.
Dejmo obrit vlogo, bomo videli kako bo slo.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
33
Tako kot sem ze veckrat napisal tu in povem tudi kolegom..ne si zene iskat na dating appu. To so sami ostanki, kateri drugje niso nasli ali pa so jih ze vsi prebrali. Res se pri vsaki so se pokazali eni psiholoski felerji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vprasaj

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
Delno se strinjam. V 2024 smo, night life je praktično mrtev, drugih možnosti za spoznati nekoga pa ni več veliko, sploh če si +30. Jih poznam kar nekaj, ki so od dating appa prišli do otrok in skupnega lajfa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej

jello

Guru
22. sep 2008
9.658
3.543
113
Seveda, ker za vecino zensk ni vec standard, da ima streho nad glavo (narejeno s strani moskih), placnane vse stroske zivljenja in lahko v miru prezivlja cas s svojo druzino.

to je samoumnevno da mora biti.

pfff feministke.
Dejmo obrit vlogo, bomo videli kako bo slo.
O ženskah pišeš kot o najhujših sovražnikih, nasprotnikih, tekmecih. Zakaj bi potem človek sploh rinil mednje? Se pač podružiš z bestiči svoje sorte in uživaš srečo in svobodo. Brez bab, otrok, domačih živali in podobne navlake.