Zagreb - Maksimir

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Kje v bližini stadiona je pametno parkirat? Pa da lih kaksen BBB ne stolce avta zarad Lj tablic
grin1.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Ce bi hotel naslov od google zemljevidov, bi v temo napisal to. Zanima me, ce ima kdo izkusnje s parkiranjem tam.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Kje v bližini stadiona je pametno parkirat? Pa da lih kaksen BBB ne stolce avta zarad Lj tablic
grin1.gif

v bližini nikjer.zapelji se do centra parkiraj v garažni hiši in pojdi naprej tramvajem.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Kje v bližini stadiona je pametno parkirat? Pa da lih kaksen BBB ne stolce avta zarad Lj tablic
grin1.gif

A si Hrvat ali si se pač odločil it sramoto pogledat in se malo ponorčevat s Hrvatov?
grims-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Kje v bližini stadiona je pametno parkirat? Pa da lih kaksen BBB ne stolce avta zarad Lj tablic
grin1.gif

A si Hrvat ali si se pač odločil it sramoto pogledat in se malo ponorčevat s Hrvatov?
grims-1.gif

očitno ni bila ravno sramota.me zanima kdo od naših bi takole odigral
confused-1.gif
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Igra je bila vrhunska ne dobra proti takem moštvu kot je Real pač ni primerjave med kluboma.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Kje v bližini stadiona je pametno parkirat? Pa da lih kaksen BBB ne stolce avta zarad Lj tablic
grin1.gif

A si Hrvat ali si se pač odločil it sramoto pogledat in se malo ponorčevat s Hrvatov?
grims-1.gif

očitno ni bila ravno sramota.me zanima kdo od naših bi takole odigral
confused-1.gif

Lepo so odigrali ja, ni kaj, ampak ne pozabi da se je prava igra začela šele ko je Realovcev bilo 10, do takrat pa je bilo bolj bogo, ne rečem, so bile opcije ampak bolj bogo. Se mi zdi da je Real vseeno malo ležerno igral... ampak to več ne spada v to temo..
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
To je vse v očeh tistega, ki gleda glavna zvezda je bil Kelava tak ko pri naši reprezentaci
smile-1.gif
ko golman saves the day.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Kje v bližini stadiona je pametno parkirat? Pa da lih kaksen BBB ne stolce avta zarad Lj tablic
grin1.gif

A si Hrvat ali si se pač odločil it sramoto pogledat in se malo ponorčevat s Hrvatov?
grims-1.gif

Nisem Hrvat, glih osramotil se pa niso
grin1.gif
Se mi pa zdi da je Real malo bolj lezerno res igral.