Za vedno zapuščam telemach!

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Česa? S
Kaj preplačujem?

Pa kaj imate toliko proti mobi paketu? Razumem, da je bob4c recimo najboljši, ampak mobi omogoča praktično enake stvari brez računov, samodejno se podaljšuje, lahko mu dodeljuješ megabajte (zastonj), na mojtelekom lahko spremljaš porabo, polniš, podaljšaš, preneseš dobroimetje... Pa tudi MMSi delajo tako kot morajo, kar nekaterim še vedno veliko pomeni....

Ja, stane pa 1,52 EUR na tri mesece, če podaljšuješ iz dobroimetja.

Jernej
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Leta 1993 je KABEL TV iz Petrovč kopal za kabelsko. Čez nekaj časa je Kabel tv kupila Triera. Le-to je kupil Telemach. Torej od takrat smo pri istem.
So ble težave, malo hujše, kot s tvojo kartico, ampak če bi se zaradi enega sima toliko presekiral...ni vredno tipkanja po tipkovnici, kaj še le zalaufanja internetov...
 

CancelTelemach

Zelenc'
29. sep 2020
4
4
3
Jaz ne razumem, kako je nekdo še vedno na operaterju, s katerim je popolnoma nezadovoljen in to na trgu, kjer je polno konkurence in menjavo izvedeš v parih minutah in za par EUR. Jaz imam HOT in zadeva laufa v nulo. Če bo težava, menjam in ne bom izgubljal časa in živcev vsakih nekaj mesecev.
Zamenjal za BOB.
V nekaj minutah vse naštimano. Vse podatke vidim na spletni strani. Online polnjenje (vrednostnica, elektronsko polnjenje ali iz naročniškega računa).
Vse telemach kartice (4) bom vrnil telemachu - nikoli več jih nočem videti.
 

CancelTelemach

Zelenc'
29. sep 2020
4
4
3


Pač namensko za to.
Hahaha, zanimovo da mi telemach podpora NIKOLI ni omenila tega čeprav razgovor vedno začnem z: "v GPS sledilcu v avtu imam SIM kartico..." Najbrž da nimajo pojma kaj je GPS tracker.
Vseeno, BOB SIM kartica me pride ceneje in še vedno imam onbline dostop in polnjenje paketa.
Telemacha se mom izogibal tudi če bi bil cenejši od drugih. Telemach podpora je idiotska.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
smt Mislim, da si ti falil na kaj je moj odgovor. Seveda sem odgovarjal Denisu.

Bistvo ostalih postov pa je BS užaljenega uporabnika.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.158
3.170
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
To da jih 1 uporabnik zapusti. Nič novega. Pride drug.

Potem pa mi povej, zakaj me od 01.10. kličejo vsake dva dni, da se vrnem in kje je bil problem...
Preselili smo se in zaradi Telemacha bili mesec in pol brez TV (meni vseeno, moja popenla), internet pa preko hotspota... Naredili niso nič, samo obljubljali... Sedanji (nima veze, kdo je) ponudnik je naredil vse v 3 (treh) dneh...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
kajpace No kakor kje in kakor kdo. Jaz sem pred enim tednom delal spremembo naročnika in paketa v Zg. Kungoti; so mi rekli, da bo narejeno nekje do konca meseca. Čez dva dni je prišel tehnik in vse zamenjal, zamenjava naročnika pa je bila opravljena že dan prej.

Res pa da imam vse priključke preko firme in s temu primerno podporo in cenami. :cool:
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.158
3.170
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
kajpace No kakor kje in kakor kdo. Jaz sem pred enim tednom delal spremembo naročnika in paketa v Zg. Kungoti; so mi rekli, da bo narejeno nekje do konca meseca. Čez dva dni je prišel tehnik in vse zamenjal, zamenjava naročnika pa je bila opravljena že dan prej.

Res pa da imam vse priključke preko firme in s temu primerno podporo in cenami. :cool:

Glej, saj jaz nisem "užaljen, jezen, tečen..." Jim pač ni ratalo, se zgodi...
Ko me je danes ena prijazna klicala iz Telemacha, sem ji lepo, nežno, povedal vse in je rekla, da ne verjame, kako sem lahko tako miren... Sva malo poklepetala in si rekla, da, mogoče enkrat, pa bom spet na Telemachu, če bodo na naslovu lahko naredili optiko. Preprosto... Samo človek moraš bit...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450 in McGiver