Youtube ugasnjen zaslon

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Mogoče ve kdo, če se da kako pri nas (v SLO) kupit letno naročnino na youtube? Kolikor sem gledal, je letno naročnino možno kupit v Nemčiji.. Kaj pa pri nas? Obstaja kaka "rešitev"?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
aha.. Verjetno rabiš VPN samo pri naročilu (ko dejansko kupiš naročnino), potem pa deluje povsod, ne?
 

makedonc

Pripravnik
4. okt 2007
141
5
18
Ali komu javlja Newpipe to napako? Ko odklenem zaslon mi to napako vrže.
Hvala
Screenshot_20230411_072456_NewPipe.jpg
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Kako leto nazaj sem spraševal za youtube premium letno naročnino, ki stane 119 usd, ampak sedaj vidim, da youtube ponuja premium za 7,19 eur, kar na leto pride dobrih 86 eur.. Kaj so znižali mesečno naročnino pri nas ali v čem je finta? Ker včasih se je blj splačalo kupit letno naročnino.. Nisem zadnjo leto ničkaj spremljal tega..
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Cene so odvisne od države, pri nas niti nimamo možnosti letne naročnine (imajo jo Združene države Amerike, Kanada, Mehika, Brazilija, Rusija, Turčija, Nemčija, Tajska, Indija in Japonska).

Prav tako pri nas še vedno ni možna družinska naročnina, ki je v ostalih državah zelo ugodna.

Opomba: Družinske naročnine trenutno niso na voljo v Belorusiji, Izraelu, Sloveniji, Južni Koreji, Venezueli in na Islandiji.

YouTube sicer sedaj poizkusno uvaja prepoved blokiranja oglasov.

youtube adblocker.png
 

Ralph78

Zelenc'
23. sep 2023
1
0
1
Meni youtube vanced deluje super, brez reklam, tudi pri zaklenjenem zaslonu, v ozadju. Tudi prijaviš se lahko, vendar moraš naložit MicroG- dodatek k vanced. g
Veseli me, da vam YouTube Vanced dobro deluje, saj ponuja izkušnjo brez oglasov s predvajanjem v ozadju, tudi ko je zaslon zaklenjen. Namestitev dodatka MicroG omogoča brezhibno delovanje prijave. Uživajte v izboljšani izkušnji YouTuba!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
jest sm snel youtube revanced, pa ni bil ok. po ene 4min igranja v ozadju se je ustavil.... na 4 napravah...

sem dvignil roke in vzel premium. manjka se druzinski paket, upam da hmal omogocijo.