XP težave - disk?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.322
3.750
113
davorinm.wordpress.com
No ne vrž še puške v kuruzo.
smile-1.gif
Mogoče pa ni to to. Bo servis rekel.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Chimay pravi:
nx7010...

Eh, potemtakem bo potrebno začet v kratkem gledat za nov notebook...
Škoda mi ga je ker mi je ta res enkraten. 3 leta mi je delal praktično brez težav in ob vsakodnevni intenzivni uporabi ima bore malo sledov na ohišju... Vem, da so imeli nekateri, ki so kupili hpje približno takrat kot jaz nekaj težav in so bili nezadovoljni, ampak jaz lahko rečem samo vse dobro o tem laptopu... Sicer je bila cena poglavje zase, ampak se je splačalo... kaj naj drugega rečem, kot, da čakam dan, ko bom rekel R.I.P.
smile-1.gif

mislim da je ta dan zelo blizu
roza.gif
 

Marco

Zelenc'
14. jan 2008
2
0
1
Lep pozdrav!

Tudi jaz imam problem pri laptopu.. Namreč sem formatiral in na novo zapekel windowse.. vendar sem kasneje ugotovil, da so bili teli winsi malek za datumom
smile-1.gif


hvala za pomoč

lp
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Na tvoj problem žal ne znam odgovoriti, moram pa dodat še nekaj glede mojega:

Zadnjih 14 dni mi je prenosnik delal bp, razen v petek, ko sem ga prinesel na faks mi je zatajil in se ni hotel vžgati (se je že postavil, pa se pokaže bluescreen in se restarta....).
Sem potem razmišljal in ugotovil, da se mi je do sedaj to dogajalo zgolj in samo, ko sem želel uporabljat notebook na faksu, povsod drugje mi dela bp....
uf-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Preveri disk s kakim programom, kot je na primer Hitachi Dirve Fitness Test (CD naredi).
Idealno je testni program od proizvajalca diska, ampak tudi sicer dela OK.
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Uporabljaš na faxu baterijo, doma pa 220? Potem je baterija fuč.

Tudi, ko na faksu priklopim na 220 ne pomaga. Drugače se tudi normalno vžge na baterijo in deluje nekaj časa - kolikor pač še "drži" baterija.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Potem pa ma laptop preprosto domotožje
grin1.gif


Res ne vem v čem bi bla fora, razen še v tem, da imaš doma na njega priklopljeno kaj, na faxu pa ne (tiskalnik, tv tuner), pa še to nisem slišal, da bi crknilo, če nebi mel priklopljeno :p
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Potem pa ma laptop preprosto domotožje
grin1.gif

5* za tole izjavo
aplauz.gif


Ne, ni problem v tem, ker doma občasno uporabljam tiskalnik in ga nimam vseskozi priklopljenega v laptopa, tv tunerja pa nimam.
Predvidevam, da notebook ob temperaturni spremembi tako reagira -> bi bilo kaj takega logično?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Probaj še kje drugje, v avtu, v kafiču...

Zaradi temperature lahko reagira ampak ponavadi ni problem, če ga v toplem prostoru daš v torbo in neseš v drug topel prostor.
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Probal.
Izgleda, da ni vezano na lokacijo
smile-1.gif
in tudi najbrž ni občutljiv na temperaturne spremembe.
Verjetno bo kar res, da (počasi) odpoveduje matična plošča....