Xbox "trisiksti" - nakup

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Nimam golda pa mi je dovolilo download, sem pa začel kako uro po tem ko je prišel gor, varjetno zato.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
za špile pa ebay, u.k (sploh sedaj ob smešni vrednosti funta), bolha, forumi itd.
zmaga.gif
Jaz kupujem praktično vse orginal igre iz ebay.co.uk. Včasih se kr fajn namatram, da dobim za dobro ceno (Za novejše igre dam do 20 GBP). Dobil sem še do zdaj vsako, nisem se napizdil z nobeno.

xboxa 360 elite si ne mislim zmodat, ker mi je online zelo pomemben. Imam tudi live gold. Vseskupaj sem nabavil novembra 2008.

Včasih po šihtu paše kaki COD.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ne warsa še nisem igral, niti nobene druge strategije. Trenutno imam par dirkaških in streljačin (FPS).
 

kelih

Fizikalc
17. jan 2008
378
36
28
pri xboxu je tečen ker moraš plačevat za online, ja sej vem, da jhe veliko boljši kot od ps3 ampak vseeno.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Ja imaš prav, je pa tudi tako kot si rekel mal bol pošlihtan. Ima PS3 res neko igro v kateri dejansko hodiš po nekem svetu z svojo podbo?
 

kelih

Fizikalc
17. jan 2008
378
36
28
ja imenuje se ps home narediš si svojga dečka ga po želji oblečeš prerihtaš hišo lahka tudi novo hišo kupiš.potem maš pa the mall kjer lahko stvari kupuješ pa maš red bull air race kjher z avijonom tekmuješ pa kino kjer so filmi od demotov pa take je kr fajno no.aja pa to je virtualni svet.

na hitro: podobno kot simsi samo da so pravi ljudje.