Xbox "trisiksti" - nakup

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Torej zaupana mi je bila naloga, da nabodem nečaku konzolo, ki pa more bit xbox, ker to ima njegov prijatelj,
in da bosta igre menjavala, bla bla,...

In malkom zdaj hoče uštimat najboljšo varjanto, pa mi malo posvetujte, katero 360tko (a so kake verzije ipd, da bi moral pazit),
rad bi da ima čip za "kuplene" igre, kater čip naj iščem (že vgrajeno bi kupil), pa mogoče kak seznam tahudih špilov, ki jih
recimo imate pa ste zadovoljni. Budgeta so mi dali 500€, jaz pa morem za ta denar iztisnit čimveč, tako da gledam za čipanimi
konzolami v garanciji, dodatnem kontrolerju, opremi... (lahko je kaj rabljenega, samo da še ma vsaj kako leto garancije,
pač da je v solidnem stanju, ali celo novo, za 50€ gor dol se nemislim zvijat)

Nečak je star sicer komaj 5 let, samo nažigata avte pri malem sosedu ko norca, tako da mi ne pravit da je 360 predivje,
če bi sam zbiral, mali druga ko PS3 pa PSP nebi smel primit, ampak ker nisem jaz ata ampak stric, lahko le pomagam
pri nakupu,... (sam se spoznam na PS-e, pri ostalih konzolah sem tema, kaj se tiče verzij ipd,...)

Tako da vnaprej hvala za raznorazne nasvete, izkušnje, kakšne linke z bolhe ipd,...
 
Nazadnje urejeno:

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Xbox 360 nima čipa, ampak imajo naložen custom firmware, da berejo pirate (podobno kot na psp). Jaz ti tega sicer ne priporočam ker te z "čipano" konzolo banajo iz xbox live. Kupi v mediamarktu nov premium paket za 200 eur, za špile pa ebay, u.k (sploh sedaj ob smešni vrednosti funta), bolha, forumi itd.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
GoW 2 Edition ima 60GB HDD in igro Gears of War 2 (če se ne motim zbirateljsko) pri Elite pa je disk velik 120GB in dobiš za moje pojme ene lamerske igre (mogoče celo nobene nisem siguren). Pogooglaj malo še te zadeve. Ampak 60GB HDD je dovolj velik...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.351
113
Kupi Elite verzijo, kolega je zanjo dal 250€ v Avstriji (vključno z 2 orginal igrama), poleg je kupil še volan za 50€. Dodatnega pilota pa še misli.

Tudi "custom firmware" je gor naložen. Sicer je riziko da te banajo z Live. Ampak do zdaj sem slišal da so banali samo osebke , ki so preko Liva igrali igre preden so te uradno izšle
evil.gif


Katere igre ?

Definitivno: Colin Mcrae Dirt
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Kupi Elite verzijo, kolega je zanjo dal 250€ v Avstriji (vključno z 2 orginal igrama), poleg je kupil še volan za 50€. Dodatnega pilota pa še misli.

Tudi "custom firmware" je gor naložen. Sicer je riziko da te banajo z Live. Ampak do zdaj sem slišal da so banali samo osebke , ki so preko Liva igrali igre preden so te uradno izšle
evil.gif


Katere igre ?

Definitivno: Colin Mcrae Dirt
Banajo te če nimaš igre, ki je 1:1 kopija originalu.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.351
113
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Kupi Elite verzijo, kolega je zanjo dal 250€ v Avstriji (vključno z 2 orginal igrama), poleg je kupil še volan za 50€. Dodatnega pilota pa še misli.

Tudi "custom firmware" je gor naložen. Sicer je riziko da te banajo z Live. Ampak do zdaj sem slišal da so banali samo osebke , ki so preko Liva igrali igre preden so te uradno izšle
evil.gif


Katere igre ?

Definitivno: Colin Mcrae Dirt
Banajo te če nimaš igre, ki je 1:1 kopija originalu.

In kako to preveriš ?
Jaz sem slišal samo za primer ko so banali igralce GTA IV, ker so jo igrali preko Live-a preden je igra uradno izšla.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Kupi Elite verzijo, kolega je zanjo dal 250€ v Avstriji (vključno z 2 orginal igrama), poleg je kupil še volan za 50€. Dodatnega pilota pa še misli.

Tudi "custom firmware" je gor naložen. Sicer je riziko da te banajo z Live. Ampak do zdaj sem slišal da so banali samo osebke , ki so preko Liva igrali igre preden so te uradno izšle
evil.gif


Katere igre ?

Definitivno: Colin Mcrae Dirt
Banajo te če nimaš igre, ki je 1:1 kopija originalu.

In kako to preveriš ?
Jaz sem slišal samo za primer ko so banali igralce GTA IV, ker so jo igrali preko Live-a preden je igra uradno izšla.
Zdi se mi, da ne moreš, ker drugače ne bi bilo banov....
Zaradi igranja pred izidom ne vem, je pa bila podobna situacija z GoW 2
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Lahko prosim vprašaš kolega kje je kupil Elite z dvema igrama za 250 eur.

Hvala.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.351
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Lahko prosim vprašaš kolega kje je kupil Elite z dvema igrama za 250 eur.

Hvala.


Cosmos v Gracu
smile-1.gif


Mislim da so jih v prvem dnevu razprodali
wink-1.gif



Trenutno jo najdem samo tu:

redcoon