Xbox 360 vs PS3....vs Wii :D

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.842
732
113
www.jernej.org
Ima podporo za divx/xvid in tudi predvaja direktno iz usb ključa. Ima tudi podporo za HD formate VC1 WMV (ampak le stereo zvok kodeke) in tudi h264 video z ac3 zvokom, ki ga je le potrebno remuxat iz mkv-ja v m2ts.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
še en bonus Wii-ja je špil Supermario Galaxy! Verjetno najboljša arkadna igra kdajkoli narejena.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik AfterEight pravi:
še en bonus Wii-ja je špil Supermario Galaxy! Verjetno najboljša arkadna igra kdajkoli narejena.
Ki pa ima sobe podobne in postane dolgočasna
evil.gif

Xbox pa ima serijo Halo
cheer.gif
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik kelih pravi:
ps pa resistanc in motor storm
A boš bil že tih pa še na KSi ju spamaš [censored] ti ker te nočem več v tej temi slišat sploh pa ker si premlad in neumen
jezen.gif
 

kelih

Fizikalc
17. jan 2008
378
36
28
a ste vedel da je tony soprano pe.der aja ubistvu je lezbika ker on je pič.ka
 
Nazadnje uredil moderator:

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik kelih pravi:
a ste vedel da je tony soprano pe.der aja ubistvu je lezbika ker on je pič.ka
poster86416203.jpg

Sej kelih, veš biti drugačen ni sramotno...
 
Nazadnje uredil moderator:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nanovo peceni ps3 juzer... trenutno noro presenecen, wlan, siaxis tehnologija (podobno kot kontrolci wii-ja),
nalaganje slik in muzike, flimov, datotek na disk konzole, priklop vseh moznih komponent ki imajo usb,...

Resnicno zadovoljen, cene spilov pa se povrnejo, preigras in ce ne zbiras, prodas dalje,...

Sem pa igral wii, ki pa je tut dozivetje po svoje. Mislim da je wii bolj za zabavanje s frendi, ps3 pa za bolj
intenzivno igranje in druzenje v ps3 web svetu,...

Pojdi testirat vse kaj si nastel, pa se odloci, vsekakor zgresit nemores ne z enim ne z drugim.

Pa ne pozabi v kosarico dodat GTA4.
grims-1.gif
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
No to se lahko spremeni v debato fanboyev, varjetno bi bil ti tudi z x360 zadovoljen in jaz z ps3
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Imel vse tri, če bi moral kupiti sedaj samo eno bi to bila xškatulja. ps3 je sicer kul, ampak je z igrami zelo za x-om kot je napisal malcom, ima slabšo grafiko od x-a (žalostno ampak resnično), za povrh vsega pa je še kar nekaj dražji od xškatulje. ps3 sem kupil samo zaradi gta4, ker x-a nisem dobil nikjer v mb-ju, v avstrijo se mi pa ni dalo za vozit. Praktično se mi je nabiral prah na njem odkar sem končal gta4, ker za moj okus res primankuje kvalitetnih ter zanimivh špilov.
 
Nazadnje urejeno:

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Ah dajte no... Iger za PS3 primankuje? Dobrih iger? Naslovov je vec kot dovolj in komot nastejem vsaj 10iger, ki so dejansko kvalitetni in zanimivi spili... Vsaj jaz imam 1 igro za vsaj 1-2 meseca, nove igre pa ves cas prihajajo ven. X-skatla je pac starejsa in ima vec iger, ampak to se bo obrnilo. Tudi ekskluzive so mi na IgralniPostaji3 boljse. Je pa res, grafiko ima pri vecini iger boljso X-box. Kolikor vem je to zato, ker niso dosti dodelali iger, drugace pa ima PS3 boljsi procesor in graficno. V bistvu je VSE v prid PS3, razen grafike pri nekaterih igrah,malo manj naslovov in to da ni podpore za "backupe" za 1x.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Torej če pravilno sklepam.

Xbox ima več boljših iger (kar je bistvo konzol), ima boljšo grafiko, je ceneješi, xbox live je dosti bolj razvit kot psn (kateri je za nas slovence praktično neuporaben). Torej... je VSE v prid ps3?
hysterical-1.gif


No pa mi daj naštet 10 dobrih ps3 ekskluziv.
 
Nazadnje urejeno:

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Torej če pravilno sklepam.

Xbox ima več boljših iger (kar je bistvo konzol), ima boljšo grafiko, je ceneješi, xbox live je dosti bolj razvit kot psn (kateri je za nas slovence praktično neuporaben). Torej... je VSE v prid ps3?
hysterical-1.gif


No pa mi daj naštet 10 dobrih ps3 ekskluziv.
Nima vec boljsih iger. Ima jih vec, ampak te dobre, imata pa tako ali tako oba. Povej mi nekaj iger(poleg HALO)ki jih Xbox ima in ki so res dobre. PS3 ima MGS4, ki je po MOJEM mnenju boljsi kot Halo3. Nima boljse grafike. Nekatere igre(NE vse)imajo boljso grafiko, pa se to ni velike razlike. Kot multimedija center pa je tudi PS3 boljsi. Cenejsi? Kakor vzames... Elite verzija niti pod razno ni poceni. Kvaliteta je tudi na cisto drugem nivoju,pravtako ohisje, tisti power adapter od Xskatle je pa prav nagravzen,hardware je slabsi.. PS3 ima BLU-RAY enoto, ki bo pac standard. Je bolj konzola prihodnosti. Disk drzi veliko vecjo velikost, kar pomeni, da bodo igre lahko imele vec detajlov, da o filmih ne govorim. Btw, kolikokrat uporabljas PSN ali xbox live? Jaz sem downloadal 10demotov in 3 trailerje, to je pa to. No vsaka konzola ima svoje - in +, tako da je to brezveze debaterati. Oboje je kul.