Gen-Z meets no-nonsense cops

Identefied as female,
mother:they tased him
LoLThat cat wasn't lost. It escaped.
Identefied as female,
mother:they tased him
LoLThat cat wasn't lost. It escaped.
Mene bolj zanima, zakaj je potreben face filternov problem
beri zgoraj citatNisem čisto ujel zakaj je naci? Slišal sem le del, kjer jim je rekel retarded class.
Pač pokličeš policijo, če je naredil kaj nezakonitega in pade pod sovražni govor. Ne pa vigilante justice. Glede na to, da so vsi snemali, ga ne bo težko izslediti.Če uletiš na predavanje ....in (izjava prisotnega):.".....He was recording, calling us degenerates and slurs, saluting Hitler and saying hail Hitler shit."...pač lahko pričakuješ nek odziv.
Če bi bili v razredu normalni (po tvojih merilih) , potem bi si mogoče roke podali, bili tiho , mu dali za pir.... ......v tem primeru je bila zgleda večina po tvojih merilih nenormalnih in so pač mal leteli.
ja čist simpl ane,.....pejd ti(po možnosti sam) v Vijola barvah na tekmi GD dražit.Pač pokličeš policijo, če je naredil kaj nezakonitega in pade pod sovražni govor. Ne pa vigilante justice. Glede na to, da so vsi snemali, ga ne bo težko izslediti.
In to je potem ok?ja čist simpl ane,.....pejd ti(po možnosti sam) v Vijola barvah na tekmi GD dražit.
A misliš da bi policaje klical , ali bi letel ?
Boljše vprašanje je zakaj bi šel kogarkoli dražit in ga podjebavat.In to je potem ok?