Wöerthersee 2010

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
top_blau.jpg
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Saj ne vem če si resen al ne........ampak, je pa zadnje leta res vse več plastične navlake tam
crazy1.gif
.....

Mi gremo tak en tedn prej.....še je nekaj seecret placov kjer se, da videt ogromno "prave robe".......

Ni mi jasno, da se morajo "plastik fantastik" vseposod zraven štulit, pa vsak dokaj kvaliteten event pokvarit.....
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Ti veš kak avto mam? Predelan sicer a ne vem da bi bil "plastik fantastik". Pa kaj če je farancoz. Gori je vsako leto veliko avtomobilov, ki niso vvw. Sicer ga ne peljem "kazat" ampak se bom z njim peljal gor. In?

Ti pa tvoj super duper polo bosta gor zelo izstopala.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Pa še to: ne vem, če si že bil gor, ko take streljaš. Vsaj polovica avtomobilov gor imajo predelane karoserije (odbijači, pragi,...)
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
1. ne nevem kaki avto maš, me ne zanima ( še posebaj ne ker je frajncoz), pa makar maš od loeba rally car, me ne gane

2. to srečanje je bilo sprva namenjeno samo gti-jom, čez čaz so začeli prihajati pač vsi vw-ji potem pa še tudi ostala VAG karavana. Zaj zadna leta pa se vedno več nekih "krnekih" štuli zraven (nevem kak jih naj drugače poimenujem, da se neboš vpikno v besedo), zaradi česa izgublja prireditev na kvaliteti. Vsaj po mnenju večina vw-jevcev je tak, kateri že dolga leta redno spremljajo sceno.

3. Ja valda, da so gor predelani avti.....moj je tudi
wink-1.gif
....no glavno s tem sem mislil ostalo plastiko, ki nima nobene veze z VAGni.

4. pa kak si kaj drugače
smile-1.gif
???

5. lep dan tudi tebi
wink-1.gif
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Sem bil 2 leti nazaj, verjetno grem tudi letos. Ja škoda je ker je GOLF 4 ratal tako poceni, in italjani naredijo take avte da je za bruhat, se pa med plastičarji najde tudi veliko okusnih predelav, uglavnem za videti je marsikaj
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik sonick pravi:


Mi gremo tak en tedn prej.....še je nekaj seecret placov kjer se, da videt ogromno "prave robe".......
Ja? A to se po grmovju skrivate in si na skrivaj turbine in auspuhe kažete? Eh ja, mladiči..., saj vas bo minlo. Nikoli mi ni bilo jasno, da je lahko nekdo tako blazen, da bi si dal "jajca kromat" za neko tako banalno stvar, kot je avtomobilska znamka.
 

krizo

Pripravnik
18. jul 2007
429
0
16
sedim pred računalnikom
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik sonick pravi:


Mi gremo tak en tedn prej.....še je nekaj seecret placov kjer se, da videt ogromno "prave robe".......
Ja? A to se po grmovju skrivate in si na skrivaj turbine in auspuhe kažete? .

LOOOL
hysterical-1.gif




sicer je pa letos bolj zgodaj vidm... ponavad je bil konec maja... grem pogledat, kot že zadnjih 8 let
smile-1.gif
(stock btw)