WII

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
Ve kdo kako za nintendo WII in proceduro spremeniti konzolo, da bi bila multi region, se pravi, da bi podpirala igre, ki so narejene npr. za ameriko, ...
lp
pisi na ZS
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Wii softmodas, naložiš USB Loader GX, pod nastavitvami tega programa izbereš AutoPatch in vse igre, iz bilokatere regije ti bodo na konzoli delovale normalno.

Lp
 

namar

Pripravnik
23. feb 2011
49
0
6
Da ne bom odpiral nove teme bom vprašal kar tukaj. Preden kupim wii me zanima me sledeče:
- Ali lahko vse Sport resort igre igrata 2 (da v realnem času tekmujeta med seboj)?
- Katere igre še lahko igrata 2 tako da tekmujeta/si pomagata med sabo?
- Kako je z temi ročkami? Ali se dobita nunčak ter tisti dalinec skupaj ali moram biti pozoren na to, da mi ne prodajo samo dalinca?
- Kje (v SLO ter Avstrijskem Koroškem) kupiti Wii za spodobno ceno. Sport resort je nujen zaželjeno pa je tudi, da so pripomočki za 2.

Že vnaprej hvala =)

EDIT: Kako pa je kaj z wii 2? Kdaj pridejo in kakšne bodo približno cene če se ve?
 
Nazadnje urejeno:

namar

Pripravnik
23. feb 2011
49
0
6
No prebral sem si vse skupaj in se odločil za nakup Wii Sports Resort ter dodaten par dalinca ter nunchuck. Sedaj me samo še zanima, kje to dobiti najceneje?

LP
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Remote in nunchucke kupi na Ebayu, je cena cca. 40% cene pri nas. Res pa, da moraš čakat okrog 3 tedne, da zadeva pride domov.
Za konzolo pa poglej malo za akcijami, čeprav to bo bolj aktualno konec leta. Muller ima sicer ponavadi dobre cene, pa Leclerc je imel tudi neke akcije. So pa sedaj cene Sport Resort tam okorg 160 EUR.
 

namar

Pripravnik
23. feb 2011
49
0
6
Sem malo iskal po internetu in sem videl da imajo v Celovcu v Mediamarktu Sports resort za 138€, tako da sem bom kar čez mejo zapeljal.

Hvala za odgovore.

LP