Wifi to ethernet

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Imam kamero ki je bila preko lan priklopljena v omrežje. Ker sem na tej lokaciji zaradi nekih sprememb izgubil lan povezavo, iščem neko hitro začasno rešitev da jo usposobim nazaj. Torej rabim napravo, da iz wifija dobim ethernet port.

bi ta zadeva delovala?
€ 8,28 50% Off | kebidumei Wps Router 300Mbps Wireless WiFi Repeater WiFi Router WIFI Signal Boosters Network Amplifier Repeater Extender WIFI Ap
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Imam kamero ki je bila preko lan priklopljena v omrežje. Ker sem na tej lokaciji zaradi nekih sprememb izgubil lan povezavo, iščem neko hitro začasno rešitev da jo usposobim nazaj. Torej rabim napravo, da iz wifija dobim ethernet port.

bi ta zadeva delovala?
€ 8,28 50% Off | kebidumei Wps Router 300Mbps Wireless WiFi Repeater WiFi Router WIFI Signal Boosters Network Amplifier Repeater Extender WIFI Ap
...tole imam še zapakirano, če bi rad probal...

 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Mam nek wifi extender.. printer gor priklopljen dela bp.. lahk pogledam oznako - je pa stara zadeva
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Saj to me v bistvu zanima glede teh extenderjev. Ali Imajo vsi to možnost da ti naredijo lan port iz wifi signala? Torej obratno od tega za kar so prvotni namenjeni, da ti tazširjajo wifi omrežje
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Pogledal - Linksys RE6400

ima dve opciji:
- access point (signal dobi po kablu)
- range extender (signal “odda” na kabel)


Mas sicer potem en “droben tisk”, da brzina pade.. kolk je to se dobr za video ne vem - a kot receno printer je delal bp
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Fly

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Še poročilo, če bo še kdo rabil. Naročil sem extender iz mojega linka. Danes priklopil in deluje. Zelo enostaven za nastaviti.
Lp!
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej