White guilt

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Kaj tam nimajo bolnic tipa Polje, Ormož, Hrastovec itd..?

Imajo, imajo ampak poleg tega, kar je izpostavil Fonzl je bolj kot ne večja j3ba v tem, da se take kretenizme podpira v premnogo izobraževalnih ustanovah, ki so zadnje čase "valilnice" ekstremnih levičarjev. Kako boš nekoga dal nekam na zdravljenje, če ga ima pa veliko ljudi za normalnega, razsvetlejnega oz. "woke" pa to...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Beauty is in the eye of the beholder


1606458774886.jpeg


The 27-year-old activist is the co-organizer behind Vancouver’s Freedom marches, which saw thousands stand up against anti-Black racism and support the Black Lives Matter Movement this summer.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.930
8.972
113
EU
ravno obratno
rasistično je če greš gledat v kino kako se izkorišča ubogo črno žensko za zabavo belih moških

razen če bo film tolk slab, da se ne boš zabaval ampak trpel. pol pa lahko
Rasistično je, če ne greš filma gledat zato, ker je Bondovka črna.
Da ne bi bilo videti kot rasistična država, najboljše je da dobimo vavčerje za obvezni ogled takih filmov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.963
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Zanimivo je, da je Omar Sy rojen v Franciji (in je črn), Abdel Sellou pa v Alžiriji in je migrant

"According to the Variety piece, the fact that an Arab’s life became a black man’s part on screen is a “telling” element of the film’s “offensive” stance on race. Yet if those roles seemed interchangeable to directors Olivier Nakache and Eric Toledano, it’s perhaps because the movie goes beyond race to tackle a wider social issue in France. "
"I was doing black-market work," Abdel Sellou told The Telegraph. This “black-market work” included stealing from tourists on the streets of Paris, which is eventually what landed him in jail
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Na hitro sem pogledal par strani nazaj in se mi zdi da tega še ni bilo:


klik

Predlagam miselni experiment z zamenjavo barve igralcev in oceno, kako dolgo bi takšen video ostal na youtubu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
sploh te scene, kao violence, genocid....in greš pogledat recimo današnje novice, ruanda, somalija in te fore... sami belci z mačetami....
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sixpower in Gavran