Water parki

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Kje je najbližje kak hud water park.
Italija,Avstrija,Hrvaška itd.
Največji ,polno toboganov in drugih vodnih atrakcij.
Za Italijo sem slišu da jih je polno, sam nevem za kerega se odločit.

Prosim pomoč
 

grofmontek

Pripravnik
11. feb 2009
49
0
6
Mirabilandia ima brezvezen vodni park(slabše kot ptuj,terme 3000 itd).Jaz ti priporočam Canevaworld kjer stane karta za 2 parka,2 dni 29 evrov na osebo.Za ogled slik ti bom poslal zs.
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Citat:
Uporabnik grofmontek pravi:
Mirabilandia ima brezvezen vodni park(slabše kot ptuj,terme 3000 itd).Jaz ti priporočam Canevaworld kjer stane karta za 2 parka,2 dni 29 evrov na osebo.Za ogled slik ti bom poslal zs.

kje pa se nahaja ta vodni park, kero mesto.

Aqualuna je beda.
Neki novga rabim.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Še en glas za Canevaworld, bo treba spet kdaj ponovit
smile-1.gif


glede na Canevo je Aquasplash ful beden...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.946
113
Bil pred leti. Na stolpe tudi jaz nisem šel, ker nisem imel niti preveč volje, razen tega pa je bilo treba paziti otroke. Opazil pa sem, da se ljudje niso odločali za povratek na to napravo, ko so se pripeljali dol
smile-1.gif
. To je precej redko. Sicer pa sem v tem parku vseeno staknil nekaj modric in odrgnin. Tako da verjamem, da je ta reč precej na meji in da imaš kakšen spominček nanjo.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Aqualuna ni ravno preveč zanimiva... nekaj malega toboganov, tavelika dva pa odprejo trikrat na dan za 10 minut...
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Bil pred leti. Na stolpe tudi jaz nisem šel, ker nisem imel niti preveč volje, razen tega pa je bilo treba paziti otroke. Opazil pa sem, da se ljudje niso odločali za povratek na to napravo, ko so se pripeljali dol
smile-1.gif
. To je precej redko. Sicer pa sem v tem parku vseeno staknil nekaj modric in odrgnin. Tako da verjamem, da je ta reč precej na meji in da imaš kakšen spominček nanjo.

Spominčkov načeloma nimaš, edino kopalke si iz riti vlečeš. Ko greš prvič gor, adrenalin dela 300 na uro, potem pa ni problem iti večkrat. Se jih je pa pri obeh mojih obiskih več obrnilo - jaz sem se odločil že spodaj, da če grem gor, grem dol po toboganu in ne stopnicah :)
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.946
113
Meni se je bolj zdelo, da spodaj ob zaustavljanju butajo levo / desno. Sicer pa vsaka taka reč je par desetink straha
smile-1.gif
, potem pa je že mimo...
Sicer sem se jaz nekje takrat obdrgnil, ko sem šel na "vulkan" in mislim, da še kje.
Ne spomnim pa se, da bi kak tobogan ribal na spojih. To je bilo solidno narejeno.
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
To je sicer res, sam ni nekih posledic. Vse je precej dobro narejeno, sam na koncu dneva sem bil vseeno ves obbutan, na vulkanu sem enkrat na ravnino poletel - v glavnem fajn zadeva za prebudit otroka v tebi :)