VW servis Ljubljana

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.104
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Živ,
malo sem že iskala, pa nič uporabnega našla. Passat je prišel iz garancijskega obdobja, tako da nisem več vezana na uradni servis, moram pa zamenjati olje. Kakšna priporočila za servis v Ljubljani/okolici, kjer ne bom bankrotirala, ampak mi bodo vseeno ok naredili? V vsakem primeru bom potrebovala tudi za nadaljnje servisiranje, zato bi nekoga, ki se spozna na VW. Če je opcija nadomestnega avta za čas servisa, bi bilo sploh super, ampak I guess bom preživela tudi brez tega, če ni glih sredi ničesar.

hvala :)
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.229
1.853
113
Ena od opcij: VW Suhadolc...v Podutiku do konca (mimo končne BUS 5) prek klanca takoj na desni ko se cesta obrne navzdol.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.297
133
63
Živ,
malo sem že iskala, pa nič uporabnega našla. Passat je prišel iz garancijskega obdobja, tako da nisem več vezana na uradni servis, moram pa zamenjati olje. Kakšna priporočila za servis v Ljubljani/okolici, kjer ne bom bankrotirala, ampak mi bodo vseeno ok naredili? V vsakem primeru bom potrebovala tudi za nadaljnje servisiranje, zato bi nekoga, ki se spozna na VW. Če je opcija nadomestnega avta za čas servisa, bi bilo sploh super, ampak I guess bom preživela tudi brez tega, če ni glih sredi ničesar.

hvala :)
Jaz pasata trenutno vozim kar na pooblaščenega v LJ, olje prinesem svoje, oljni filter in delo me pa staneta še100 eur. Filter zato, ker ga nikjer drugje ne najdem, ker je modificiran model in ga GMT nima ;). Počakam 1 uro, spijem kavo, naklikam par službenih stvari, plačam in se odpeljem dalje.

Za drugi velik servis bomo pa še videli, tisto bo pa dražje, ampak upam da bodo dali malce vč popusta, ker ni več v garanciji.

Jernej