Vremenska postaja - zunanja

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
V današji noči je dokončno padla odločitev, da moram nekaj nabavit :obesise:
Ne potrebujem profi, tako, da če ni 110% natačna mi ni panike.

Želje;
- ne predrago
- wireless
- app za telefo (zaslona v hiši ne želim)
- še notranji senzor
- da ni ravno kitajc ki bo skos nagajal in crknil 366-ti dan
- ni pogoj, lepo pa bi bilo, da bi lahko delil podatke v splet

Prvi zadetek na goolu mi je vrgel ven točno nekaj takega kar si želim

Mnenja, ideje, izkušje, drugi predlogi?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Če je res taka cena vzami - še mene mika.

Je pa del DP serije in lahko kar nekaj senzorjev gor obesiš.
Na amazonu ni bila najbolje ocenjena. V teh stvareh sem totalen laik. Zato sem na amazonu izbral sortiranje po ocenah in se odločil za sainlogic WS3500 Je malo dražja. Opazil sem, da obstaja še en kup enakih, samo pod drugim imenom.

Upam, da sem kupil za brez veze in bo sedaj "dolgočasno" vreme ;)

Aja, pa sedaj vidim, da imata obe zunanjo enoto identično... pol pa bod pameten...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Če si tole vzel si zahebal, ker si se "zabetonrial" (ne vem, ali gredo drugi senzorji gor). "Froggitova" je tale

Več ali manj so sicer vse enake - samo nalepke so druge gor.

Jaz bi na tvojem še menjal - in točno za tisto, kar si v prvotnem linku nalepil. Notranjega displaye si rekel, da nočeš - preko Ecowitta pa vse vidiš na telefonu + alarmi.

edit: sam sem na temle, ker takrat še ni bilo DP serije. Sicer bil šel na DP serijio.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
vzel sem to in vidim, da je identična s "tvojo" Katera je pa zares original?

Kar se dodatnih senzorjev tiče, v tem trenutku jih ne potrebujem. V prihodnosti pa bomo vidli... edino kar se mi zdi zanimivo vlagomer za travo, ko bom imel še to porihtano:))
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
"Originala" ni - vse so "original" (nimam pojma kdo je dejanski proizvajalec).
Potem verjetno ni straha, da ne bi delal senzorji od froggita.
Notranji display pa je kakor vidim kar obvezen, ker je hkrati notranji senozor + komunicira z zunanjim senzorjem in internetom. Sem že našel mesto za njega, ni panike. Sem mislil, da so brez displaya kaj ceneje, samo vidim, da tam notri vbistvu pamet...
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Amazon zna bit extremno hiter. V sredo naročil, v petek dobil...

Dela:)
Kar prej nisem razmišljal in je logično, da sobne temp ne vidim v appu:) Zato sem mislil, da ne potrebujem zaslona, ker sem nekako mislil, da bo vse v appu.


Edino kar mi je čudno, da je lokacija na karti v appu kar dosti faljena, par km... Sicer mi zelo odgovarja, da ne bi dobil kakih nenajavljenih gostov.