Vreme in neurja 2026

roCkY

Guru
2. sep 2007
2.765
715
113
Morda niti ne bo veliko. Nekaj v alpah? Modeli so vedno bolj suhi zadnja 2 dneva. Upajmo, da se uresniči. Bolje suša kot norija s točo in vetrom. Ohladitev pa cca. 5 ne cca 10 stopinj...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
25.777
9.140
113
Se kaj ve kdaj nas pridejo ponovno obiskat nevihte ?
Nekako imam obcutek da bo hudo.
V sredo so napovedane. So pa trenutno nevihte tudi v Avstriji, v diagonali od jugozahoda do severovzhoda EU.

20260628 nevihte.png