Vrednost LG 32LD320 32" LCD TV sprejemnika

Altfor

Zelenc'
18. feb 2013
18
0
1
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/izd_2254_AVT095638_LG_32LD320_32__LCD_TV_sprejemnik

Osnovne tehnične lastnosti:
Velikost zaslona: 81 cm (32") Slim Depth
Ločljivost: 1368 x 768 HD Ready, XD Engine
Vgrajen digitalni DVB-T/C tuner MPEG-4
Kontrast: 30.000:1, 50Hz, Picture Wizard
Odzivni čas: 5 ms, vidni kot 178/178
Smart Energy Saving, Skriti zvočniki
2 x HDMI, SCART, VGA

Kolega ima omenjen Tv star ene dve leti pa pol in ga prodaja. Koliko je to vredno?
Hvala in pozdrav
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Vsaj drugo cifro bi se zmislu, če me že kopiraš :p

LOL

mind reader
grims-1.gif
 

Altfor

Zelenc'
18. feb 2013
18
0
1
Nekaj podobnega sem tudi sam predvideval. Serviser mi je rekel, da okoli 100€. Ima pa napako, da se sam ugasne po pol ure delovanja, približno minuto je ugasnjen, potem pa se zopet vklopi. In tako se stvar ponavlja. Nekaj je narobe s pregrevanjem. Čakam poročilo o ceni popravila.
Pozdrav
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.404
113
Ko ena stvar začne jebat... se bo kmalu še druga dobila.

Tako ti lahko za en pir da, če je že kolega.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Altfor pravi:
Nekaj podobnega sem tudi sam predvideval. Serviser mi je rekel, da okoli 100€. Ima pa napako, da se sam ugasne po pol ure delovanja, približno minuto je ugasnjen, potem pa se zopet vklopi. In tako se stvar ponavlja. Nekaj je narobe s pregrevanjem. Čakam poročilo o ceni popravila.
Pozdrav

potem še 100€ ni vreden.leta 2013 da imaš tv ki mora biti minuto ugasnjen da laufa potem naprej
ne-ne-1.gif

v minuti lahko padeta 2 gola v finalu lige prvakov
grims-1.gif
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Če se da popravit za dokaj majhen denar, naj da popravit in potem proda na bolhi.

Ne sprašuj pa na forumih za cene, ker so na forumih nekateri ljudje računalniško zelo pismeni in vedo, kako se gibljejo cene tehničnih izdelkov. Če boš tukaj hotel kaj prodati, ti bodo takoj zbili ceno in zraven navedli tudi razloge, zakaj - KAR JE TUDI PRAVILNO...

...Ampak, če hočeš kaj prodati, pač želiš čimveč zaslužit in za to je najbolj primerna Bolha. Tam pač daš neko ceno in mogoče naletiš na kakšnega, ki se mu zdi tvoja cena dovolj privlačna - če ne prodaš, pač znižaš ceno in tako naprej. Alter po moje ni najboljši prostor za kaj prodat - vsaj več lahko zaslužiš na bolhi.

Pa brez zamere, Alterjevci. Kot kupec sem enakega mnenja kot vi, če pa kaj prodajam, pač rad zaslužim čim več, kolikor se da
smile-1.gif
 

Altfor

Zelenc'
18. feb 2013
18
0
1
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Če se da popravit za dokaj majhen denar, naj da popravit in potem proda na bolhi.

Ne sprašuj pa na forumih za cene, ker so na forumih nekateri ljudje računalniško zelo pismeni in vedo, kako se gibljejo cene tehničnih izdelkov. Če boš tukaj hotel kaj prodati, ti bodo takoj zbili ceno in zraven navedli tudi razloge, zakaj - KAR JE TUDI PRAVILNO...

...Ampak, če hočeš kaj prodati, pač želiš čimveč zaslužit in za to je najbolj primerna Bolha. Tam pač daš neko ceno in mogoče naletiš na kakšnega, ki se mu zdi tvoja cena dovolj privlačna - če ne prodaš, pač znižaš ceno in tako naprej. Alter po moje ni najboljši prostor za kaj prodat - vsaj več lahko zaslužiš na bolhi.

Pa brez zamere, Alterjevci. Kot kupec sem enakega mnenja kot vi, če pa kaj prodajam, pač rad zaslužim čim več, kolikor se da
smile-1.gif

Se opravičujem . V prvem sporočilu sem pozabil napisati, da bi ga dal MENI. Ker pa verjetno ne bo hotu dnara, bi mu rad vrnil protiuslugo . Zato sa zanimam va vrednost.

Pozdrav
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.864
57
63
Po tvojem opisu napake gre za slab spoj na tiskanem vezju. To je ena do dve uri dela. Če imaš spajkalnik lahko popraviš tudi sam.
 

Altfor

Zelenc'
18. feb 2013
18
0
1
Hja, serviser našel čip v enem modulu, ki nagaja.Modul stane 127€. Bo pa probal dobiti samo čip, če se da .
Pozdrav
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.928
8.970
113
EU
Jaz rabljenega nebi kupil za več kot 80€. Mislim na brezhibnega. Garancija je mimo, novim pa cene padajo, ker razvoj gre hitro naprej.
Če ga dobiš gratis, potem je OK, tudi če moraš popraviti v okvirju zmernih stroškov.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.864
57
63
Citat:
Uporabnik Altfor pravi:
Hja, serviser našel čip v enem modulu, ki nagaja.Modul stane 127€. Bo pa probal dobiti samo čip, če se da .
Pozdrav
Po tvojem opisu napake nikakor ne more biti čip. Modul se pa lahko popravi in ni potrebno, da se ga menja.
 

Altfor

Zelenc'
18. feb 2013
18
0
1
Nisem strokovnjak na tem področju. Izjava serviserja, da je problem s nekim čipom v modulu. In kdo- kje bi to lahko popravil?

Pozdrav.
 
Nazadnje urejeno:

Krizmk

Zelenc'
7. feb 2013
1
0
1
morda pa je napaka le v enem od kondenzatorjev, sestra imela podoben problem, slika je na začetku bila potem ne potem mogoče čez 10 minut se je spet pojavila. Smo odprli, zamenjali napihnjen kondenzator in dela. Strošek 3€.