Vožnja z motorjem skozi celo leto

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Snecer, sem sklepal, da si bil v Celju...ker si na MS naložil en video...
Filing pozimi voziti? No, v snegu res ne. Če je pa dokaj sprejemljiva temperatura, pa gre. Cesta ni bila nič bolj spolzka, kot ob začetnem deževju poleti. Saj tudi v tistih primerih ne bezljamo v tri krasne, a ne...?
Sol pa nič ne bo požrla, ThaShizznitt. Lepo oprano in posušeno. Šola izpred treh let, ko sem prišel domov (po novoletni vožnji) in motor kar parkiral do februarja. Sicer sem fajn spoliral dol, šola je pa le bila.

In kam se lahko sploh pozimi pelješ, če bi se hotel?
smile-1.gif
par km okoli in domov na toplo. Če bi živel na primorskem pol bi se še kaj dalo..

Da bi pa fural neke celodnevne izlete in še kaj pa je utopija.

Hladen in masten asfalt, mraz itd. Nobenga ne poznam, da bi se vozil celo sezono. Še po dežju večina jamra.

Računam, da bodo marca prvi kilometri, aprila pa že planirano potovanje
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Decembra sem mel servis
smile-1.gif
je zdaj mir

Si kaj nabavil?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne po snegu, po mrazu. No, kam bi se sploh peljal v takem?
smile-1.gif


To ti pravim.

Ko sem bil 16 in imel ctx-a sem se celo zimo vozil, tudi v Avstrijo, ker pač ni blo drugega prevoznega sredstva.

Da bi se pa sedaj pozimi vozil? kam le? ... danes je sedaj npr. v MB poledica, še hodiš komaj
smile-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Saj pravim... kakor kdo. Da bi se prav vozil v mrazu in ledu, nikomur ni. Enkrat v zimi se je pa fajn peljati do Celja in nazaj. Vidiš, danes se že ne bi mogel več, ker je sneženo.
Ko smo bili mladi, smo se itak vsi z motorji vozili, kadar se je le dalo (ni avta in si pačvezan na motor). Kasneje smo kupili avte in motor pozimi pač počiva. Čez čas pa.... kaj vem. Prav prija vožnja sredi zime. Ljudje smo razluični. Mene tudi ne vleče vožnja po Sahari ali s krosom po gozdu.
Drugače pa vsem srečno vožnjo v letu 2016.
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
68
5
8
Tako je, vsaj enkrat pozimi se je fajn peljat, sploh če je suha cesta, jaz sem se peljal lepo po suhi cesti, sama vožnja sem pa lepo prilagodil cestni razmeram, po pameti pa dobr oblečen pa je to to, da bi to vsak dan pa sigurno ne, vsaj zame ne.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Tako je, vsakemu svoje, enim tud ne sede voznja po omejitvah, dolgcas.
evil.gif

Odvisno kje se voziš
smile-1.gif
bi te rad videl v Dolomitih nad omejitvami vozit...sploh ovinki.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Tako je, vsakemu svoje, enim tud ne sede voznja po omejitvah, dolgcas.
evil.gif

Odvisno kje se voziš
smile-1.gif
bi te rad videl v Dolomitih nad omejitvami vozit...sploh ovinki.
Bo kar držalo. Nobenega ''na cesti hitrega'' ne boš videl na Grobniku... Pa ne leti na nikogar osebno, samo prešinilo me je.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Eno je, če si gostilniški v rangu Shitnitza, gas, bremza, kafe, čik in domov.

Drugo pa je, ko čez cel dan razporediš energijo na daljšem izletu, tam je tempo drugačen.

Pravilom "na cesti hitri" so samo v gručah, kjer takmiæijo, solista divjaka ne boš videl.

p.s.
tudi jaz želim vsem motoristom srečno in predvsem varno vožnjo
priden.gif
lepo se je peljati, z motorjem, še lepše pa je priti tudi domov
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
O, ja.. se kar dajo videti, takšni solo racerji... Ampak, vedno manj. Ponavadi prilezejo na plan, tam maja nekje.... za vikend.
Srečno vožnjo tudi z moje strani, kadar pač začnete sezono.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Uživajte na polno.
Samo je pa nekaj zelo zanimivo.... Na Elephantih niso imeli snega, samo blato že par let.... Mamuti pa so sneženi.... že par let. Očitno Jaka in ELO nekaj dobro delata, ali pa imata veze pri tazgornjemu......
evil.gif
 
Nazadnje urejeno: