Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.471
-123
113

ocitno ne bo nukic.

tole mrcvarjenje Ukrajine se ze malo predolgo vlece. in spet "prihodnji tedni bojo odlocilni" - to recejo vsakic, pa ni nic dost drugace. zmagat ocitno me morejo. vprasanje, ce bi s temi raketami bilo kaj drugace.

zelenski bi moral zahod poslat v kur.ac, se vsest s putinom in dolocit tem ozemljem neko samostojnost in zakljucit s tem.

ker zahod mu mece drobtinice, glih tolk da jim stalno dajejo neko upanje... za kaj bolj konkretnega, pa nimajo jajc ocitno.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.069
3.156
113
Priznam, da je težko brati ruse.
Po dveh letih še vedno ne vem, kaj je glavni razlog za napad ukrajine. Reševanje bogih rusov v ukrajini? Širjenje nata? biolabi? Ne vem, se mi zdi da je vsakič drug razlog

Ja če si nepismen potem pač pride do lapsusov. Zajebano če ne znaš 10 besed pravilno prebrat in interpretirati. To da ne veš vzrokov je pa posledica pravega stavka.

Zdaj greš pa lahko v kot sjokat ko ne bodo po Moskvi streljali z zahodnim orožjem.
Več sreče prihodnjič. Po tvojem pisanju bi pričakoval da je ukrajinska pehota že leto dni nazaj pred Moskvo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in mirsi

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.161
-1.918
113
zelenski bi moral zahod poslat v kur.ac, se vsest s putinom in dolocit tem ozemljem neko samostojnost in zakljucit s tem.
Če bi Zelenski samo pomislil na kaj takega, ga v tistem trenutku zamenjajo. A misliš da je problem američanom izvest še en državni udar in postavit drugega predsednika, njim bolj poslušnega ?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Kamele0N
ocitno ne bo nukic.

tole mrcvarjenje Ukrajine se ze malo predolgo vlece. in spet "prihodnji tedni bojo odlocilni" - to recejo vsakic, pa ni nic dost drugace. zmagat ocitno me morejo. vprasanje, ce bi s temi raketami bilo kaj drugace.

zelenski bi moral zahod poslat v kur.ac, se vsest s putinom in dolocit tem ozemljem neko samostojnost in zakljucit s tem.

ker zahod mu mece drobtinice, glih tolk da jim stalno dajejo neko upanje... za kaj bolj konkretnega, pa nimajo jajc ocitno.
nukic ne bi bilo in ne bo, ker vlado ve da če kaj poleti iz ru bo tja tud kaj priletelo..... tolk še ma v betici..zaenkrat
 
Brez veze sem luftal zaklonišče.

Alter otroci, ne bodite žalostni, saj bo kmalu nova prilika za nukice.
sej čist tko ...si ti malo tko poseben ali se zgolj delaš? sprašujem ker predvidevam da veš kaj nukica lahk naredi....saj si pisal ene 2 strani nazaj o cvrtju civilov? pa o tem da če pride iz RU lahk tja tud kaka prileti se da tud kaka rečt. pa o černobilu, otoku 3 milj pa o kupu nesreč v manjšem obsegu tudi
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5
seveda... ampak k eni pisejo, da bi zahod rad nukice.

mene bl zanima, zakaj nekdo ne obrazlozi putinu, da je orozje zahoda enako kot orozje irana in severne koreje.

hja eni bi tud radi da jih kak dmitrij od zadi na suho če to pomeni poceni nafto...

vlado to zelo dobro ve, zato pa grožnje z nukicami. On ma orožje ki je znanto slabše od zahodnega. Kar je blo okej municije je že šlo papa, zdaj pač lobira išče karkoli sam da poka
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.471
-123
113
hja eni bi tud radi da jih kak dmitrij od zadi na suho če to pomeni poceni nafto...

vlado to zelo dobro ve, zato pa grožnje z nukicami. On ma orožje ki je znanto slabše od zahodnega. Kar je blo okej municije je že šlo papa, zdaj pač lobira išče karkoli sam da poka

ne, hocem rect, da tko kot iran dobavlja orozje, pac tudi zahod dobavlja orozje. in da iran toliko vpleten kot zahod.
 
ne, hocem rect, da tko kot iran dobavlja orozje, pac tudi zahod dobavlja orozje. in da iran toliko vpleten kot zahod.
glej itak so vsi vpeti samo po vladotovo en lahk drugi ne. A ni vlado z bajsijem nekega sporazuma podpisal okrog tega da če bo napaden? Pa nenazdanje tud če upoštevava mirsijevo izjavo okrog drona, raket, so v nat o članice dva tedna nazaj poslali nekaj svjega? Torej so če ne prej, sedaj v vojni z natom. nato je pa jebiveter, ki bi pa ne more, noče, ne želi, ne zna.in to je eden večjih problemov. če bi nato bil kot IDF bi že pokalo po Rusiji