Vojna v Ukrajini 2

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
310
131
43
Kingston town
No ja, vsaj viri so tokrat zanesljivi. :evil:

Še malo, pa boste lahko začeli nabijat, kako rusi niso izpolnili od Putina zadanih nalog, pa kako ukrajinci dobro držijo strateško pomembne njive.....

Da pa rusom ustreza, da ko so že tam, da tudi ostanejo še nekaj časa tam, ker nase vežejo vojake, logistiko...in jih je zato na drugi fronti manj, pa pri pokrovki rusi lažje napredujejo, boste pa tiho.
afkgaming_2021-08_79649079-d0e7-4acd-853b-6a2b92797da3_copium_png.png
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.776
5.597
113
Evo mirsi...ko jim zmanjka kaznjencev.....Vladotu predlagaj kje se lahko napase.....


Ruski profesionalni drsalec Vadim Moris vsak dan trenira na drsališču na prostem, 1600 kilometrov od njegove rodne Moskve. V glavnem mestu Srbije se počuti kot doma


Ne bi si mislil da Srbi nimaju tekuće vode in WCjev pod streho....

 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.772
2.489
113
Rusi so odprli nočne klube, vrtce in ordinacije. Hrano kupujejo v ruskih trgovinah, ruske skupine, pevci in komiki nastopajo v ruskih barih, ruski umetniki razstavljajo svoja dela v ruskih galerijah ...

Nič pa o Ruskih kriminalcih!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.150
-1.878
113
zakaj iran lahko zalaga rusijo, zda pa ne smejo ua?
Js pa na MSM vedno berem, da Iran, s. Koreja, Kitajska nebi smele dobavljat orožja Risiji, ZDA in mi pa lahko.
Da nisi ti nekaj zamešal?
Je pa razlika, če orožje nekdo kupi, ali pa ga dobi podarjeno.

Recimo hipotetičen primer, kolega je skregan s sosedom. in rabi pištolo, da ga ustreli. Js mu pištolo podarim in mu dovolim, da z to pištolo strelja na soseda. In kolega soseda ubije, in stvar obravnava policija in sodišče. Ali sem js kaj soudeležen pri umoru al nimam nič s tem? Bom kaj kaznovan?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.129
4.669
113
Js pa na MSM vedno berem, da Iran, s. Koreja, Kitajska nebi smele dobavljat orožja Risiji, ZDA in mi pa lahko.
Da nisi ti nekaj zamešal?
Je pa razlika, če orožje nekdo kupi, ali pa ga dobi podarjeno.

Recimo hipotetičen primer, kolega je skregan s sosedom. in rabi pištolo, da ga ustreli. Js mu pištolo podarim in mu dovolim, da z to pištolo strelja na soseda. In kolega soseda ubije, in stvar obravnava policija in sodišče. Ali sem js kaj soudeležen pri umoru al nimam nič s tem? Bom kaj kaznovan?
Kaj je bolj pokvarjeno?
Da predsednik države govori da ne bo napadel druge države, potem jo nepripravljeno napade, posiljuje in pobija civiliste
in potem dobiva ta država od drugih (Iran) še več orožja da pobija ljudi v drugi državi.

Da se država, ki je bila napadena brani, pred vojsko države ki je rekla da je ne bo napadla, pred morilci iz druge države,
ter zato da se ubrani dobi vojaško pomoč drugih držav?


Seveda bo tvoj odgovor spet nek pamflet izgovor okoli žepa v rit...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.440
-120
113
Js pa na MSM vedno berem, da Iran, s. Koreja, Kitajska nebi smele dobavljat orožja Risiji, ZDA in mi pa lahko.
Da nisi ti nekaj zamešal?
Je pa razlika, če orožje nekdo kupi, ali pa ga dobi podarjeno.

Recimo hipotetičen primer, kolega je skregan s sosedom. in rabi pištolo, da ga ustreli. Js mu pištolo podarim in mu dovolim, da z to pištolo strelja na soseda. In kolega soseda ubije, in stvar obravnava policija in sodišče. Ali sem js kaj soudeležen pri umoru al nimam nič s tem? Bom kaj kaznovan?

no, dost redno berem, pa še nisem zasledil, da NE BI SMELE dobavljat... pa sej ne debatiramo o MSM, govorim z ruskega stališča. Zakaj oni lahko dobivajo od Irana, UA pa ne sme od Zahoda? Ker vedno, ko se pripravlja nova pošiljka se repenčijo, da naj tega ne počnejo. Zahod ne grozi iranu, ker dobavlja orožje... Rusija vsakič.

tale tvoja primerjava je pa tok adijo v pm, da niti ni več smešno.