Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.738
2.171
113
Razvoj v UA dela na polno, spet novi hibridi... :oops1:



1f4a5.svg
Today, "Palyanitsa" drone missile was successfully used, hitting enemy military facility in temporarily occupied territory.


GVvWXlBWkAAYNJo.jpg
 

Priponke

  • GVvWXlDW4AA4wIa.jpg
    GVvWXlDW4AA4wIa.jpg
    104,7 KB · Ogledi: 10
je res.

upajmo, da bo tole imelo kakšen efekt. Verjetno so UA malo popustili na vzhodu, ampak zato pa tok bolj tolčejo v RU... Bomo videli, kakšna je taktika...
moje mnenje...ko bodo odrezali oskrbo bodo poskrbeli za tiste ki jim ružijo/napredujejo doma....ker UA boo mela orožje, vojsko, oskrbovalne poti, tile ujetniki pa zgolj zaloge, dokler jim ne bodo pošle
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in Kamele0N

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.738
2.171
113
Glavne eksplozije še ni bilo, baje se je začela evakuacija, saj naj bi bilo 5000t streliva v skladišču. To zna dober butnat, če pride do eksplozije :oops1:

The ammunition depot in Ostrogozhsk, Voronezh region, in Russia, which got struck last night, isn’t done exploding.

 
Glavne eksplozije še ni bilo, baje se je začela evakuacija, saj naj bi bilo 5000t streliva v skladišču. To zna dober butnat, če pride do eksplozije :oops1:

The ammunition depot in Ostrogozhsk, Voronezh region, in Russia, which got struck last night, isn’t done exploding.


uf to pa zna fajn usekat
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED in Kamele0N