Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
4.955
2.166
113
To so na 24 ur šele sedaj prebrali tisto, o čemur si ti pisal že v soboto. :)
Sem že napisal, da js ne vem kaj je res in kaj ne, ker nisem bil tam. pa 30 ujetih vojakov tudi ni nek silni uspeh, itak jih bodo kasneje zamenjali za 30 svojih.
Bomo vidli čez par dni, ali teden, takrat bo bolj jasno, kdo je zavzel tisto tovarno.

Hecno, tu napišeš, da nisi bil zraven in da zato ne veš. Ampak bil nisi zraven nikjer, niti pri referendumih na krimu, donbasu ipd, ampak od tam pa vse veš? Čudo božje :D
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.982
4.507
113
1718641921986.png
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.311
1.972
113
Ruska oblast se je tako blamirala, da najbolje da se malo skrijejo za nekaj časa.
Polom na vseh ravneh.
Saj drugače niti ne more biti, narod težkih pijancev
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

damirj

Guru
9. maj 2012
4.955
2.166
113
A to kar ti limaš, pa misliš da je vse dokazano.
Tole bi lahko bili tudi delavci v železarni, ki čakajo, na malico, pa se med tem malo zahebavajo :)

No tisti link o majhnem uspehu ukrajine, ki si ga pa prej nalimal, so rusi že označili za fake news.
Js ne vem kaj je res in kaj ne, , nisem bil tam, ti pa tudi ne, pa vseeno rad limaš nepreverjene novice. Vem pa da smo vsakodnevno bombandirani s predvsem zahodno propagando.
Pa tudi če bi bilo res, pa kaj potem, če se je 400 rusov predalo, jih bodo ukrajinci itak potem zamenjali za 400 svojih.

A tole je zahodna propaganda?

"Točke spora so bile med drugim količina ukrajinske oborožitve, pogoji morebitnega članstva Ukrajine v EU, nekateri ukrajinski zakoni o jeziku in kulturi (te je Moskva želela razveljaviti). Kijev je v pogovorih po pisanju NYT ponudil odpoved željam po članstvu v Natu, prav tako se je strinjal z rusko vojaško okupacijo nekaterih delov ukrajinskega ozemlja, ne pa tudi z odpovedjo suverenosti nad tem ozemljem."

"Velika ovira za mirovni sporazum je bila nepripravljenost Rusije za sklenitev dogovora, ki bi zavezoval druge države (ZDA, Velika Britanija, Francija in Kitajska), da stopijo v bran Ukrajini, če jo še kdaj napadejo."

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.907
2.447
113
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.220
694
113
Pocaki zdej rusofile k bodo povedal da je to Putin naredil stratesko. Pa tam zagotovo dploh nd zivijo ruski drzavljani ampak vesoljci in za njib je Putinu vseeno. Kaksen bedak je tale Putin. Zeli.Fonbay na drugi strani pa prepusca ozemlje Kitajcem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.982
4.507
113
A lahklo sedaj razjasnimo kdo je sestrelil A50, Ukrajinci pravijo da so ga oni,
Rusijo so ves čas trdili da je bil friendlyfire a sedaj naenkrat so se pa odločili,
da so ga Ukrajinci sestrelili? :zavijazocmi: