Vojna v Ukrajini 2

Tudi EU je obljubljala pomoč pri obnovo ukrajine - za razliko od ruskih 4 blokov bo šlo to iz našega davkoplačevalskega denarja.

Tisti Svetlani pa še vseeno ni uspelo prit na naslovnico revije Vogue, kot je to uspelo neki drugi dami.
In kaj je narobe, če zapravlja denar v Evropi? Od tega ima evropa korist. Saj zapravlja ruski denar za torbice, namesto da bi šlo za orožje. Za razliko od prej omenjene dame, ki zapravlja od nas podarjen denar.
pa še ti...tudi Danko pomaga iskati EU na račun njenih davkoplačevalcev pa so Srbi tiho in havležni, kaj pa tisti, ki moramo to plačevat? Tudi Danka stane da ne bo pomote pa si tud tu modro tiho

O Svetlani in dvojnih merilih pa nebi....ja saj cekine res troši po EU, kaj pa elita katere del je? Kaka so kaj mnenja o EU, Zahodu, itd?
 
  • Haha
Reactions: H19ED

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
mirsi, piči kuči tja dol v tvoj pašaluk pa ne bo šlo iz tvojega žepa, oz ti bo to prihranjeno. Nas taka obnova ne skrbi. pa tvoj pašaluk se je tud po poplavah obnavljaj z našimi, davkoplačevalskimi in tudi prostovoljnimi sredstvi, ker drugače bi 1/3 Srbije bila naga, bosa in pod vedrim nebom...to si že pozabil?
Piči raje ti v svoj pavšaluk, se boste tam somišljeniki lepo razumeli v debatah o nesprejemljivosti mednarodno priznanih mej (sfrj in ukrajine), pa o neveljavnosti referendumov o odcepitvi (slovenija, donbas, krim 3x), pa o napadih na separatiste, (ukrajina na donbas in JNA na Slovenijo)....
Skratka to, kar ti danes zagovarjaš, so srbi zagovarjali l. 1991.
Tako da imate enake poglede in načela.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.821
4.318
113
Tudi EU je obljubljala pomoč pri obnovo ukrajine - za razliko od ruskih 4 blokov bo šlo to iz našega davkoplačevalskega denarja.

Tisti Svetlani pa še vseeno ni uspelo prit na naslovnico revije Vogue, kot je to uspelo neki drugi dami.
In kaj je narobe, če zapravlja denar v Evropi? Od tega ima evropa korist. Saj zapravlja ruski denar za torbice, namesto da bi šlo za orožje. Za razliko od prej omenjene dame, ki zapravlja od nas podarjen denar.
Pošlji SMS: MIRZZI 0,000001€ da bi Mirzzi dobil nazaj svoj denar, ki ga je EU odtrgala od njegovih ust za Ukrajino.

:zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen:
 
Piči raje ti v svoj pavšaluk, se boste tam somišljeniki lepo razumeli v debatah o nesprejemljivosti mednarodno priznanih mej (sfrj in ukrajine), pa o neveljavnosti referendumov o odcepitvi (slovenija, donbas, krim 3x), pa o napadih na separatiste, (ukrajina na donbas in JNA na Slovenijo)....
Skratka to, kar ti danes zagovarjaš, so srbi zagovarjali l. 1991.
Tako da imate enake poglede in načela.
jaz sem od tu, ti pa vsaj glede na pisanje nisi naše gore list, tako da mene boš malo težko podil, kontra pa bi nekako šlo.

pa nehaj nabijat ena in ista jajca vsakih par postov

pa še enkrat zakaj smo vam morali pri poplavah pomagati z opremo, hrano itd? mi znaš utemeljit. bi ti bil hvaležen
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.821
4.318
113
Prav tako se zahvaljujem uporabniku jest5 za zvesto podajanje nevšečkov,
ne vem če sem že kdaj od koga drugega to prejel:valjamse:

1714241265797.png


:srce::srce::srce:

Pošlji SMS:
1714241349594.png
jest5 (da mu jih ne bo zmanjkalo)

:cowboy:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
jaz sem od tu, ti pa vsaj glede na pisanje nisi naše gore list, tako da mene boš malo težko podil, kontra pa bi nekako šlo.

pa nehaj nabijat ena in ista jajca vsakih par postov

pa še enkrat zakaj smo vam morali pri poplavah pomagati z opremo, hrano itd? mi znaš utemeljit. bi ti bil hvaležen
Tudi jaz sem od tu, po pisanju sodeč bi pa prej ti lahko bil "od dole" saj v primeru ukrajine zagovarjaš povsem enaka stališča, kot so jih ob odcepitvi slovenije zagovarjali srbi in JNA. Jaz sem pač mnenja, da se Slovenija, Donbas, Krim... smejo odcepit od države, s katero prebivalci niso zadovoljni.

Smo imeli tudi mi poplave, in EU nam je pomagala zgolj z drobižem. miljarde pa raje poslala v Ukrajino, ki ni ne del EU in ne Nata.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.534
2.050
113
Pozabil si 3 opcijo, Kitajska + Zahod proti Rusom ;) Spet pozabljaš, denar je vladar + kater trg je močnejši (RU ali zahodni). Xi pa joče, da treba narediti nove trgovske mostove med zahodom in Kitajsko, zakaj? A RU premal kupuje?

Kitajska je pametna, ko bo di konca olupila RU, bo obrnala ploščo tja kjer bo več profita.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Floki in sad

Floki

Guru
6. sep 2007
9.910
3.028
113
Ni potrebe. Pomoc v orozju prihaja in vi rusoficki to veste. Zato pa tako krulite in zganjate antipropagando vsepovsod kjer je mogoce, saj veste kaj sledi. Vase propaganda slike so vse "meglene" na hitro skupaj spacne v photoshopu, ker Evgenij ne more shendlat vsega in kvaliteta obdelav pada ...ampak vas to ne moti.

Enkrat ko se to rusko golazen pospravi ven iz Ukrajine boste pa tiho....oziroma sli boste skozi proces metamorfoze in postali "strokovnjaki" za nekaj drugega.
Zdej vas pa ze malo pece anus ane? Pa ne od istega kot vas ponavadi, tokrat zarad psihe.

Ja gledam, Ukrajincem že 2 leti ni šlo tako slabo kot sedaj. Pa spet cel svet fehtat da bodo kaj zastonj poslali.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
492
459
63
Tudi jaz sem od tu, po pisanju sodeč bi pa prej ti lahko bil "od dole" saj v primeru ukrajine zagovarjaš povsem enaka stališča, kot so jih ob odcepitvi slovenije zagovarjali srbi in JNA. Jaz sem pač mnenja, da se Slovenija, Donbas, Krim... smejo odcepit od države, s katero prebivalci niso zadovoljni.

Smo imeli tudi mi poplave, in EU nam je pomagala zgolj z drobižem. miljarde pa raje poslala v Ukrajino, ki ni ne del EU in ne Nata.
Spet si vse zamešal.
Slovenija se je odcepila legitimno in legalno natanko tako kot je to leta 91 storila Ukrajina. Sedaj si pa predstavljaj, da si po 30 letih samostojnosti, besni Srbi živeči v Sloveniji s pomočjo orožja in zamaskirane srbske vojske, na silo odcepijo del suverene države Slovenije in ga želijo priključiti Republiki Srbiji in ker Slovenci tega ne dopustimo nas oni napadejo. No, točno to se je zgodilo v Ukrajini leta 2014
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.308
-8.453
113
Pozabil si 3 opcijo, Kitajska + Zahod proti Rusom ;)
Če hočejo Kitajci podrediti svojo okolico, to ne pride v upoštev.
Kitajc in ZDA sta si vedno večji tekmici. Sicer trenutno še nekako sodelujeta, a je prijateljstvo vedno bolj trhlo. V nekaj desetletjih si bosta na miren ali nemiren način razdelili vplivna področja. In ja, tukaj bo važno, pod koga bodo padli Rusi
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.534
2.050
113
Vse se vrti okrog denarja, to si zapomni. ;) Kitajc je sposoben pokupiti RU ozemlje in se povezati z zahodom. Izvoz v RU jim je že padel pod raven pred vojno...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.308
-8.453
113
Vse se vrti okrog denarja, to si zapomni. ;) Kitajc je sposoben pokupiti RU ozemlje in se povezati z zahodom. Izvoz v RU jim je že padel pod raven pred vojno...
Ja, v končni fazi je tukaj denar. Le tega pa prinaša tudi tvoj vpliv. Več sveta, kot je vezanega nate, več imaš vzvodov.

Povezovanje z zahodom? Hmmmm. Ravno jim nabijamo nove sankcije. Dobro nam gre to povezovanje :zmaga:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Če hočejo Kitajci podrediti svojo okolico, to ne pride v upoštev.
Kitajc in ZDA sta si vedno večji tekmici. Sicer trenutno še nekako sodelujeta, a je prijateljstvo vedno bolj trhlo. V nekaj desetletjih si bosta na miren ali nemiren način razdelili vplivna področja. In ja, tukaj bo važno, pod koga bodo padli Rusi
Malo manj Mladino beri....

 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.534
2.050
113
Ja, v končni fazi je tukaj denar. Le tega pa prinaša tudi tvoj vpliv. Več sveta, kot je vezanega nate, več imaš vzvodov.

Povezovanje z zahodom? Hmmmm. Ravno jim nabijamo nove sankcije. Dobro nam gre to povezovanje :zmaga:

Katero vzvodi lahko nadomestijo trgovsko partnerstvo med Kitajsko in EU/ZDA? Azija? RU? :fredi: :fredi: Kitajska ekonomija pač bazira na izvozu na zahod in energentih iz Rusije, kaj je več vredno, si pa sam izračunaj.Zato pa nočjo dodatnih sankcij, samo sedeti na 2 stolih brez sankcije pač ne gre.

Nimaš izvoza, nimaš $$$$,... ;)


GLYAEmBXgAA4YIJ.jpg