Vojna v Ukrajini 2

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Čist simpl je. Tukaj vas je nekaj nabijalo, da se Putin ne bo ustavil na mejah in da se v Ukrajini brani vso EU.

sovjeti ste se zakalkulirali:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
To je zapisano :fredi:
Izvoli in prebrskaj za nazaj.

In ja. Komot pišem vas. Po istem principu, kot se vsakega, ki se ne strinja z vsem sem nametanim sranjem zmerja z rusofilom

Ja ja je napisano, zato mi ni potrebno iskati nazaj. Imaš posnetek tiste ruske kokoške, ki je to izjavila.

Jaz sem napisal"rusofili" oglasil si se pa ti. Torej se sam sebe smatraš za rusofila. Ti pa meni osebno odgovarjaš in me poimenuješ "vas". Razlika ni samo subtilna.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.751
-8.632
113
:zavijazocmi:
Ti napišem počasi...
Ne pišem o sedaj, ampak o tvojem pisanju preko celotne teme, ko opletaš naokoli z rusofili.

Sicer pa ja, tudi sedaj si pisal "to ste rusofili tudi govorili" Torej direktno nagovarjanje
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
:zavijazocmi:
Ti napišem počasi...
Ne pišem o sedaj, ampak o tvojem pisanju preko celotne teme, ko opletaš naokoli z rusofili.

Sicer pa ja, tudi sedaj si pisal "to ste rusofili tudi govorili" Torej direktno nagovarjanje

Boš izgleda moral prebrati zopet vso to temo od začetka in si delat zabeležke, kajti te ki jih imaš sedaj, so napačne in me pač ne boš dal ne v ukrofile, ne v rusofile. Oz. lahko me daš v ukrofile, ker smatram, da je rusija agresor na ukrajino in kot taka se lahko upravičeno bori protu agresorju na vse možne načine bolj legitimno, kot pa rusija napada. In seveda se posmehujem ruskim failom bolj, kot pa ukrajinskim.

Glede direktnega nagovarjanja pa, jaz sem nagovoril rusofile, v bistvu sem odgovarjal mirsiju, javil si se pa ti.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.921
4.190
113
Boš izgleda moral prebrati zopet vso to temo od začetka in si delat zabeležke, kajti te ki jih imaš sedaj, so napačne in me pač ne boš dal ne v ukrofile, ne v rusofile. Oz. lahko me daš v ukrofile, ker smatram, da je rusija agresor na ukrajino in kot taka se lahko upravičeno bori protu agresorju na vse možne načine bolj legitimno, kot pa rusija napada. In seveda se posmehujem ruskim failom bolj, kot pa ukrajinskim.

Glede direktnega nagovarjanja pa, jaz sem nagovoril rusofile, v bistvu sem odgovarjal mirsiju, javil si se pa ti.
Kmalu sledi:
1699009730025.png
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.820
1.520
113
Notranjska
  • Wow
Reactions: Garfildd