Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
ah ne. to je le drugacno mnenje.

mirsi pac drugacno misli, da so otroci sami bezali proti rusiji. najprej so sli pes, pol so jih pa do ruski prostovoljci za clovekove pravice pobrali in prepeljali na drug konec celine. pa tok so dobri, da jim bojo se nove identitete zrihtal in seveda tudi pasuse, da bojo oriđinal rusi.

in zame, kdor tako misli je pac idiot. za nekoga je pa le drugacno misljenje.
Nee. Ti misliš, da so otroci sami bežali proti Soveniji, naprej so šli peš, pol so jih pa neki prostovoljci pobrali in prepeljali v Logatec.

Hehe, si me spomnil, sem že skoraj pozabil na tisto ugodbo z začetka vojne, o 4-letnem objokanem fantiču Valeriju, ki je SAM prišel iz 500km oddaljenega doma in sam prečkal poljsko mejo... se ga še spomnite?
 

Priponke

  • 111646644262-Posnetek-zaslona-734.png
    111646644262-Posnetek-zaslona-734.png
    490,5 KB · Ogledi: 53

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.471
5.710
113
Aretiran ukrajinec, ki je vrgel v zrak Severni tok. Našli so ga po instrukcijah britanske obveščevalne službe.

 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Še en, ki neseda slabi propagandi.
Če v članku zamenjaš besedo Rusi z zahod in ukradli z odpeljali, velja isto tudi za zahod.

Otroke iz Ukrajine smo dobili tudi v Logatcu.

In zakaj je propaganda slaba? Ker se vmes znajdejo take cvetke : "....v katerih je živelo blizu 32 tisoč otrok. Njihova usoda ni znana. Zaradi nenehnih napadov je med njimi gotovo veliko žrtev. Tiste, ki so preživeli, je ruska vojska prepustila kruti usodi ali pa jih odpeljala v Rusijo....."
Je prav da so jih odpeljali - v Rusijo ali pa v Logatec, ..., ali bi jih morali pustit tam, da jim še naprej padajo granate na glave? Prosim odgovor. Aja, če jih odpeljejo na zahod so kao rešeni, če jih pa proti vzhodu, so pa ukradeni. In če njihova usoda (novinarju) ni znana, kako potem tako na široko lahko pišejo, kaj se dogaja z njimi.

"Ena od teh, 15-letna Anja Naumenko, je pred zbrano množico govorila takole: "Hvala stricu Juriju, ker je mene, sestrico in na tisoče otrok rešil iz Mariupola." Mlajša sestrica Karolina si je ob teh besedah (uradno zaradi hrupa) zatiskala ušesa. "
Škoda, ker ni novinar kar direktno povedal, zaradi česa si je tamala zatiskala ušesa. In prepušča razlog vaši pokvarjeni domiščiji in željam. Še boljš pa če bi objavil kar posnetek, kjer se vidi, ker na originalnem posnetku tega ni videti.
Ampak čudno, kako da te Anje tudi niso postrigli, pa še spotoma malo pomladili, kot neko drugo višje v tej temi na sliki before and after?


Glede sodišča, Sodišče, ki niti to ne ve, kje so njegove pristojnosti - Ukrajina, Rusija in ZDA niso članice... Je bolj slabo sodišče.
To je tako, kot bi mariborsko sodišče obsodilo Bidena za ..... (vstavi po želji)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.313
3.436
113
sorry, tole pa ni res. je tukaj vecina drugacnega mnenja, pa sta trenutno 2 uporabnika na igonre, ki pa sta pac nemogoca za brat. ker se ne gre za drugacno mnenje, ampak za idiotsko razmisljanje, in s takim je brezpredmetno se ukvarjat, ker idiot bo skoz idiot. Drugacno mnenje pa z veseljem sprejmem, ce je utemeljen.
Torej, če se mnenje ne ujema s tvojim, je potem sogovornik idiot? Kaj pa če je tvoje mnenje sogovorniku idiotsko oz si ti za njega idiot? A pol sta oba idiota? :aplauz:
V bistvu sebe deklariraš za modreca, tvoje mnenje je edino pravo, od ostalih, kateri se ne strinjajo s tabo je pa napačno. In ker ti je mučno brati mnenja, katera ti ne pašejo, potisneš glavo v pesek, da ti je lažje.
Res se mi smiliš, ker moraš trpet na forumu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.313
3.436
113
Ljudje, a mu lahko nehate odpisovat..?

Če se nekdo dela neumnega v nedogled, tukaj ne moreš zmagat.
Če pa res ne loci, da pac Slovenija ni agresor v Ukrajini... Še posebej v tem primeru pa se škoda ukvarjati s tem.
:valjamse: :valjamse: dej pejt še na fb klicat na pomoč. :valjamse:
Pejt še mode klicat, ker se nekdo ne strinja s tabo.

Tuki vas je 3/4 takih, da če bi začelo pri nas pokat, bi se razbežali, kot podgane po luknjah. Dokler kucate po tipkovnici ste perle in višek modrecev, kaj vse bi bilo prav, v realnem lajfu bi pa prpo stisnil. No sej enkrat ste že pokazal svojo intelegenco s svojim prepričano prepričanim pravim mnenjem.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.102
1.517
113
40
:valjamse: :valjamse: dej pejt še na fb klicat na pomoč. :valjamse:
Pejt še mode klicat, ker se nekdo ne strinja s tabo.

Tuki vas je 3/4 takih, da če bi začelo pri nas pokat, bi se razbežali, kot podgane po luknjah. Dokler kucate po tipkovnici ste perle in višek modrecev, kaj vse bi bilo prav, v realnem lajfu bi pa prpo stisnil. No sej enkrat ste že pokazal svojo intelegenco s svojim prepričano prepričanim pravim mnenjem.
Veš kaj... Zeeeh.

Mojster enači odvoz otrok iz strani agresorske države in na drugi strani sprejem bežečih...
Pol pa se pojavis in cvilis brez repa in glave. Kje torej tebi stojimo na žulju?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe