Vojna v Ukrajini 2

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.058
113
No jaz bi raje pisal od Putina ne od kmera je bolj razumljivo, kmeri so bili v Kambodži, že drži da ima Putinov režim nekaj skupnih točk, vendar ne v ideologiji. Putinov režim je v bistvu mafijski, kjer prevladujejo umori in zastrupitve drugače mislečih. Kmeri so pa ubili vse po spisku kateri so znali brati in pisati.
Širše glej, komunajzerji so najraje pobijali intelektualce. Še pri nas je bilo tako. Si prebral To noč sem jo videl od Jančarja...

z kmeri imajo precej skupnega, res pa je, da je zdaj več ali manj figurativno in ja so trdoživi ko kmeri... tukaj je spet izredna podobnost...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
35.301
9.481
113
Širše glej, komunajzerji so najraje pobijali intelektualce. Še pri nas je bilo tako. Si prebral To noč sem jo videl od Jančarja...

z kmeri imajo precej skupnega, res pa je, da je zdaj več ali manj figurativno in ja so trdoživi ko kmeri... tukaj je spet izredna podobnost...
to je odgovor na to, kakšen narod smo Slovenci. Možgani so po večini "odšli" v jame ipd.. ostala pa je takrat navadna morilska svojat. Seveda, če je za verjet zgodovini in jamam itd... v glavnem, slovenci nismo kaj prida, da ne bi kdo bil preveč važen, ker nima za kaj bit.
Neke globoke imate danes tu :valjamse:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.028
98
113
to je odgovor na to, kakšen narod smo Slovenci. Možgani so po večini "odšli" v jame ipd.. ostala pa je takrat navadna morilska svojat. Seveda, če je za verjet zgodovini in jamam itd... v glavnem, slovenci nismo kaj prida, da ne bi kdo bil preveč važen, ker nima za kaj bit.
Neke globoke imate danes tu :valjamse:

hm, le od kje so se potem razvili trenutni mozgani, ce so sli vsi v jame. ocitno je mogla Slovenija kar trpet pomanjkanje mozganov, dokler niso zunanji spet prinesli in izobrazili mozgane.

noben ni izumrl, noben ni bil iztrebljen, tko da ni treba pretiravat.

lahko bi pa povlekel vzoprednice s trenutnim dogajanjem v UA... le kaj bojo UA naredili s tistimi, ki zdele sodelujejo z Rusijo, v primeru, da zmagajo?

verjetno te to ne bi tako zelo motilo, a ne? in bi nekako poskusal razumeti ta dejanja, glede na trenutno dogajanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.520
-8.398
113
lahko bi pa povlekel vzoprednice s trenutnim dogajanjem v UA... le kaj bojo UA naredili s tistimi, ki zdele sodelujejo z Rusijo, v primeru, da zmagajo?

verjetno te to ne bi tako zelo motilo, a ne? in bi nekako poskusal razumeti ta dejanja, glede na trenutno dogajanje.
Tole bo pa marsikomu tule zelo neprijetno zagovarjati:evil:
Eni iz tabora vlačenja povojnih pobojev po zobeh so v tej temi bili čisto ok z eliminacijo Rusov in njihovih simpatizerjev
 

B81

22. jul 2007
35.301
9.481
113
hm, le od kje so se potem razvili trenutni mozgani, ce so sli vsi v jame. ocitno je mogla Slovenija kar trpet pomanjkanje mozganov, dokler niso zunanji spet prinesli in izobrazili mozgane.

noben ni izumrl, noben ni bil iztrebljen, tko da ni treba pretiravat.

lahko bi pa povlekel vzoprednice s trenutnim dogajanjem v UA... le kaj bojo UA naredili s tistimi, ki zdele sodelujejo z Rusijo, v primeru, da zmagajo?

verjetno te to ne bi tako zelo motilo, a ne? in bi nekako poskusal razumeti ta dejanja, glede na trenutno dogajanje.
Kaj me ne bi motilo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.335
5.570
113
Naletel ko sem googlal Olgo Kachuro....

 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.028
98
113
Tole bo pa marsikomu tule zelo neprijetno zagovarjati:evil:
Eni iz tabora vlačenja povojnih pobojev po zobeh so v tej temi bili čisto ok z eliminacijo Rusov in njihovih simpatizerjev

sej vem. sem ze veckrat hotel malo piknit, pa se mi je zdelo neprimerno, zdej ko je pa debata itak nanesla na tole...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
  • Všeč mi je
Reactions: hermann in Kamele0N