Vojna v Ukrajini 2

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Meanwhile in Murica:

Senate Passes $858 Billion Defense-Policy Bill​


Če le 10% pristane v Ukrajini, zna biti prav zanimivo …
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.681
6.892
113
Russian troops are digging trenches and building fortifications in the annexed territory of Crimea, according to Ukraine's defence intelligence.

The defences are being built as Russia prepares for Ukrainian troops to enter, Ukraine's Main Intelligence Directorate said.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
aja, tem je pa za verjet ja. sorry k sm podvomil...

andy se bo verjetno spet razburjal, zakaj jim namenjajo toliko pomoci.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.153
4.694
113
Zelenski nas je že zdavnaj in že večkrat povabil, samo mi nočemo tja poslat svoje vojske. Vsaj uradno ne.
Da se pa tuji vojaki borijo v Ukrajini proti Rusom pa ni nobena skrivnost že od prvih dni vojne.
Samo pravimo jim prostovoljci,
Ne vem ali ne razumeš vprašanja ali ga nočeš razumeti?

Ti bom pomagal ga razumeti: Zelenski želi, da bi mu pomagale zahodne države direktno in z vsemi sredstvi, enako kot je Rus v Siriji.
Rus je v Sirijo pripeljal svoja letala, svoje vojake in sam direktno ukrepa po terenu...
Ampak sedaj Rus ne pusti tega Zelenskemu, saj grozi, da če bodo druge države (kot NATO) to naredilile, bo to tretja svetovna vojna.

Za Rusa in Rusofile veljajo dvojna pravila, oni lahko, drugi pa enakaga ne smejo...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.681
6.892
113
Russia's latest missile attacks on Ukraine could well be part of a "precursor" to a major Russian offensive, former NATO deputy supreme allied commander of Europe, General Sir Richard Shirreff, has said.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.153
4.694
113
pa še 1...... debata kako pritegniti nove prostovoljce, da gredo v mesoreznico

Ja, predvsem kako z mediji ljudi prepričat, da bi verjeli temu kar država hoče da verjamejo...

Tukaj pametujejo prdci, ki ne bodo šli na fronto, saj so prestari ali pa imajo veze, in se delajo da so oni domoljubi,
ko pa jim mladenič pove v faco, da njegovi znanci, ki so šli k Wagnerju v službo, niso tam zaradi domoljubja
ampak samo zaradi denarja, takrat pa oni popizzdijo... da on nima pojma za kaj se gre itd...


Sama plačanci Putinovega sistema, prav sprašujem se, če so nekateri tukaj gor tudi na njegovi plačilni listi,
saj tako očitno zagovarjajo ta stališča, kljub dokazom ki govorijo da ni res...
Podobno kot ta zadnja podkupljena evro poslanka, ko vidiš iz govora ki ga ima, da nekaj ni vredu... no in izkazalo se je...

B O L A N I J A
 
  • Všeč mi je
Reactions: alesn