Vojna v Ukrajini 2

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.154
4.694
113
1670783593421.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Konec

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
To itak da ja, samo RU opozarja ZDA, če bodo poslali rakete dolgega dosega, bodo prestopili mejo. Do Erdogana še ni prišlo takšno opozorilo iz strani RU, ZDA jih pa vsak mesec dobi 10 opozoril.

Za tistega, ki pravi da so RU sile obkolile Bakhmut. Že od junija napadajo Soledar, pa ga še kar niso dobili.



Poglej priponko 61724

ja, to je res zanimivo, da turciji ne tezijo... pa turcija je dobavila tud nekaj dronov, ce se ne motim....

so pa zda opozorile na vedno mocnejso trgovinsko vez med turcijo in rusijo...

nekaj ne gre skupaj tukaj...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Erdogan je lepo povedal, da trgovanja z Rusijo ne bo prekinil, prav tako bo vojaško podpiral Ukrajino oz. pomagal Ukrajini z orožjem in ostalimi zadevami.

Bo pa zanimivo vse skupaj spremljati, kako dolgo bo to Putin gledal glede Turčije.

Dosti stvari iz Turčije je v Ukrajini, pač vse ne pride v javnost in tako je prav. Zato pravim, da zna Turčija presenetit in poslati rakete dolgega dosega v UA.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Rusi bodo tako ali drugače uničevali civilno infrastrukturo, tako da je tale odločitev kar dobrodošla iz strani UK. Naj začne UA uničevati infrastrukturo po RU, potem bo lastni narod videl, kako se ljude v UA počutijo.

Bo kar pestro 2023, UA rakete dolgega dosega, droni za napad do 1000km....itd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.192
1.685
113
40
Mene zanima kako si ruski vrh (niti ne mislim putina) predstavlja srednjeročni razvoj dogodkov.
Zdaj je menda jasno, da na fronti nekih premikov v rusko prid ne bo...v vojni so z xy zahodnimi drzavami ki imajo v rokavu malo morje opcij, kako jih držijo nazaj in dolgoročno izčrpavajo celotno državo.

Tudi ce se v prihodnosti odpravijo nekatere sankcije, ne vem ce bodo s plinom nadoknadil vso gospodarsko škodo in manjko know-howa..
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED, Konec in sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
jih bo iran, indijc in kitajc reševal.

pač upajo, da se civilisti čimprej zlomijo in skinejo zelenskega. to je njihovo edino upanje. drugega ni na vidiku.

Sam ne razumem, kako se debili niso nič naučili iz zgodovine? Ukrajinci so preživeli gladomor, pa da ne bojo ene zime z vso podporo zahodnega sveta... hrana, obleke, agregati, itn.....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.573
113
Mogoče je odgovor v 2h Andyevega videa?
Jaz sem en niegov (se mi zdi) video celo v celoti preposlušal, sem rekel, da mu dam priložnost, da stopim iz mojega mehurčka informacij.
No, v tiste pol ure sem ugotovil, da imam žal eno možgansko celico preveč (skupaj tri):fredi:, da bi tistemu verjel. Od takrat njegove “vire” spet gladko preskočim.
V bistvu je on tak kot včasih Hondaši, ko je Honda vedno zmagala, tudi če so jo vsi drugi prehiteli.
 
  • Haha
Reactions: H19ED
Rusi bodo tako ali drugače uničevali civilno infrastrukturo, tako da je tale odločitev kar dobrodošla iz strani UK. Naj začne UA uničevati infrastrukturo po RU, potem bo lastni narod videl, kako se ljude v UA počutijo.

Bo kar pestro 2023, UA rakete dolgega dosega, droni za napad do 1000km....itd.
ne rabijo uničevat, sam mobilizacijo nardijo..prej bral na SIOLu jih njih bolj je*e ogrevanje kot Ukrajince...razlog? mobilizirali so tud komunalce, komunalna podjetja pa oskrbujejo gospodinjstva s toploto...zdaj jih pač malčk zebe
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Jaz sem en niegov (se mi zdi) video celo v celoti preposlušal, sem rekel, da mu dam priložnost, da stopim iz mojega mehurčka informacij.
No, v tiste pol ure sem ugotovil, da imam žal eno možgansko celico preveč (skupaj tri):fredi:, da bi tistemu verjel. Od takrat njegove “vire” spet gladko preskočim.
V bistvu je on tak kot včasih Hondaši, ko je Honda vedno zmagala, tudi če so jo vsi drugi prehiteli.
Nisi edini, ki si pogledal njegov video o_O Te njegove ¨vire¨ ne bi smel preskočit, saj so 100% preverjeni in resnični :gorjaca::gorjaca::gorjaca::gorjaca:


According to Pro-Russian blogger Vladimir Rogov Ukrainian saboteurs/partisans planted explosives near the bridge piers. Although it's a Russian saying this, i am leaning towards believing this. There are nowhere signs of HIMARS strikes.