Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Poglej priponko 60896
januarja naj bi bil na vrsti Krim, po ocenah USA generala


Pozabimo že na ta ATACMS, tega ne bomo videli v UA. Obstajajo druge opcije in imajo isti doseg kot ATACMS, edino hitrosti nimajo takšne. Do Krima je še minimalno 4-6 mesecov, zima prihaja, težji bodo preboji čez ruse,...itd.

Obstaja pa opcija, da pride do kakšnega sporazume in Krim ostane Rusiji, ostalo območje pa Rusija zapusti.

P.S

Demokrati dobili senat v ZDA, nič majn orožja ne bo za UA.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.269
800
113
Jst bi jim tud Krim pobral ker itak si ga ne zasluzijo. Ce bi se pogajal ja, drugace ne. Naj kar preselijo ljufi v Rusijo, prostors imajo zadost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in darjan

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Če bodo šli tako daleč, bo Krim zadnja postaja za UA vojsko in nič prej, so druge stvari bolj pomembne.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Da popucajo zblaznele ruse iz Krima je itak že ves čas glavna točka Ukrajincev.
rusofilsko jokanje za Krimom ne spremeni dejstva.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Da popucajo zblaznele ruse iz Krima je itak že ves čas glavna točka Ukrajincev.
rusofilsko jokanje za Krimom ne spremeni dejstva.
Žal ni glavna točka, so še druge stvari glavne, npr. JE zaporožje, Svatove in Starobilsk,...itd. Za tole jedersko elektrarno me je malo stran, vidimo kaj počnejo rusofili če ne morejo zadržati pozicije, uničijo vse kar lahko. Tale elektrarna je lahko novi Černobil, samo upam da se to nikoli ne zgodi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mr_

Guru
20. sep 2007
9.303
2.684
113
Pozabimo že na ta ATACMS, tega ne bomo videli v UA. Obstajajo druge opcije in imajo isti doseg kot ATACMS, edino hitrosti nimajo takšne. Do Krima je še minimalno 4-6 mesecov, zima prihaja, težji bodo preboji čez ruse,...itd.

Obstaja pa opcija, da pride do kakšnega sporazume in Krim ostane Rusiji, ostalo območje pa Rusija zapusti.

P.S

Demokrati dobili senat v ZDA, nič majn orožja ne bo za UA.
Kherson naj bi bil tudi konec decembra, januarja, tako da dejansko nihče ne ve kakšno je realno stanje UA in RUZ enot, tisti ki ve pa vse kaj drugega pove.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.900
9.574
113
Mene res zanima, zakaj niso Ukrajinci sesuli mostove prej ali pa Ruse med prećkanjem.
 

Neuromancer

Fizikalc
24. jul 2007
344
116
43
Sem iskal slika naših oklepnikov v Ukrajini, našel pa sledeče zlato:


> Kot poroča ruski Ren.tv
> objektivno, odkrito, točno

Potem bomo mi šparali stare zaloge granat za tanke katere nimamo + zahodne države imajo polna skladišča takega streliva.

A ni življenje prekratko, da bi ga zapravljal za branje kateregakoli članka izpod peresa Igorja Mekine?