Vojna v Ukrajini 2

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.170
2.793
113
Lublana
Obišči stran
Taktično niti ni napačno... streljaš z nečim... ukrajinc pa porablja veliko dražje orožje, ki ga ni neomejeno -začneš uničevat preskrbovalne linije in ni dobave novega rus orožja iz skladišč ima pa neomejeno...
Klasična ruska taktika, kanon futer v prve linije brez orožja ali pa z nekimi na pol delujočim starim železjem... Kdo se bo klinac sekiral za mrtve ruse, če se sami ne.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kyiv's mayor Vitali Klitschko has said 80% of residents in the capital have been left without water supplies after Russian strikes.

Pocasi bo treba razmisljat o posebni vojaski operaciji zaveznikov v rusiji.
Naj bi usa spesl fores cakale nekje v romuniji.
A si res želiš ali želite da vas vpokličejo v nato in hajd v ukrajino ?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.460
15.453
113
Ukrainian troops show 'unique' demining machine for tacking Russian landmines in Kharkiv region

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.684
6.893
113
Kira Rudik told Sky News: "There are no military targets in these objects Russia is attacking, Putin is attacking them just to make sure it is harder for us to survive winter. Today, people are figuring out how to get water for themselves and their families.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.898
9.573
113
Kira Rudik told Sky News: "There are no military targets in these objects Russia is attacking, Putin is attacking them just to make sure it is harder for us to survive winter. Today, people are figuring out how to get water for themselves and their families.
Očitno še ena strateška napaka Putina. Tako kot je prehitro priprl pipico plin Evropi, je tudi Ukrajincem pokazal, kaj je sposoben narediti, tako da se bodo lahko pripravili na zimo.
Kuzla skače v rit.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Očitno še ena strateška napaka Putina. Tako kot je prehitro priprl pipico plin Evropi, je tudi Ukrajincem pokazal, kaj je sposoben narediti, tako da se bodo lahko pripravili na zimo.
Kuzla skače v rit.
Res je, namesto da bi popravil lastne napake, jih še več dela in to še zanika po vrhu. Me pa neki zelo preseneča, kak je Ukrajina hladna glede teh napadov. Da bi se takšen napad zgodil v Rusiji, bi Putin takoj hotel jedersko uporabit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N