Vojna v Ukrajini 2

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.345
3.653
113
Pomagali ji bodo s posojili. Čez nekaj let bo vsa zemlja in infrastruktura v lasti ameriških multinacionalk. :jok:
In potem se bomo čez par let spraševali kako to da imajo toliko višji standard kot mi. Z denarjem si bodo med čakanjem na avion za dopust na Marbelli brisali solze ob misli kako so jih pokupili grozni tujci. Estonci so že orali ledino.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.153
4.694
113
Ooo iz tega kanala pa sem dobil ban, ker sem jim dokazal, da imajo fake posnetek.:valjamse:Poglej priponko 60269


O fu... napišejo da je bil cilj termoelektrarna, posnetek full zamegljen, vidi se pa do je zadetk v eno od stolpnic...


PosnetekZelinskega, kjer kao ogovri da bodo napadli Donbas, ne glede na žrtve...
a posnetek tolk zamegljen da se ne vidi kdo je gor in ali je govor enak videu...

1666004067096.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

hermann

Guru
19. mar 2014
9.602
6.441
113
še posebej, ker so vpoklicani sami premožni mladeniči z dobrimi vezami, kajneda

no očitno je večina lovač zadovoljnih z novo lado
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
As we previewed earlier, a further €500m in new military aid to Ukraine has been approved by the European Council.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
778
797
93

mogoče ima Putin še kaj za pokazati preden morebitne grožnje o jedrskem orožju postanejo grozna resničnost...
 
  • Haha
Reactions: darjan

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113

Ukraine is Developing a Long-Range Kamikaze Drone, the Work is Almost Complete.


"The range is 1000 km. Warhead weight is 75 kg. Finishing the development," reads the statement. It comes after today’s morning strike on Ukrainian cities with loitering munitions of Iranian origin, the Shahed-136 labeled in russia as Geran-2.

Tole zna biti dobri produkt, vedo kaj morajo dodelati oz. da bo boljši od Shahed-136. Če že 25kg eksploziva naredi konkretno škodo, kaj bo šele 75kg naredilo.

Idealno za test, za napad na Moskvo. Da se vidi domet, kako delujejo njihovi ščiti...itd.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in Kamele0N

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
Former Russian state TV journalist Marina Ovsyannikova, who was accused of spreading "fake news" about the military, has fled the country after escaping from house arrest, her lawyer has said.

Dmitry Zakhvatov said Ms Ovsyannikova is now "under the protection of a European state".
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.414
3.847
113
Ljubljana
hmpg.net
In potem se bomo čez par let spraševali kako to da imajo toliko višji standard kot mi. Z denarjem si bodo med čakanjem na avion za dopust na Marbelli brisali solze ob misli kako so jih pokupili grozni tujci. Estonci so že orali ledino.
Tako kot ga ima Nikaragua, Čile, Argentina.Vse to so dežele, za katere se trdi, da so bile "komunistčne".

Bile so, dokler ni CIA uredila stanja.

Nekateri bodo bogati, zelo bogati.Ostali pa bodo imeli samo svoje roke na prodaj. Segedin torej.