Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.024
113
Kaj pa pričakuješ od gnilobe, ki se dela norca iz bolnih ljudi. Smilijo se mi ljudje, ki imajo z njim opravka v življenju
Glej. Norca iz bolnih ljudi se dela tisti, ki lima njigove slike na net in jih zlorablja za namene politične propagande in spodbujanja sovraštva. In to nisem bil jaz.
Tko da gnilobo raje išči pri kakem drugem uporabniku.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.024
113
Hmm, torej če Ruski propagandist zanika neko novico je to verodostojno?

Zanimivo imaš dokaze da so bili na tistem letalu Ukrajinski vojni ujetniki, daj jih predloži.
Saj pravim, js nekim "dokazom" za razliko od tebe ne verjamem kar na prvo žogo, zato sem te vprašal, kaj je pokazala preiskava nesreče, ki jo je po sestrelitvi aviona obljubil zelenski.
Sem mislil, da kaj več veš, ko se tako zelo zanimaš za ukrajinske vojne ujetnike.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Saj pravim, js nekim "dokazom" za razliko od tebe ne verjamem kar na prvo žogo, zato sem te vprašal, kaj je pokazala preiskava nesreče, ki jo je po sestrelitvi aviona obljubil zelenski.
Sem mislil, da kaj več veš, ko se tako zelo zanimaš za ukrajinske vojne ujetnike.
Vprašaj Zelenskga kje je preiskava iz strani UA.

Ampak ker imaš ti očitno zanesljivo raziskavo zadaj ki potrjuje da so bili Ukrajinski vojni ujetniki gor, daj na plano to, če je dokazano.

1717753935161.png


Ampak ja, to je spet tvoja Kremeljska propaganda, ker če dolgo časa nabijaš eno in isto, brez dokazov potem ljudje verjamejo,
enko kot to počne Rusija z svojimi državljani...


Ali bo spet kakšno bolano izjavo dal kot tisto da je polno takih na onkološkem inštitutu, kaj tako sprevrženega lahko samo od rusofila slišiš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.906
2.506
113
minuteman III... zadnjega so naredili kdaj, leta '73?
By the 1970s, 1,000 Minuteman missiles were deployed. This force has shrunk to 400 Minuteman III missiles as of September 2017,
deployed in missile silos around Malmstrom AFB, Montana; Minot AFB, North Dakota; and Francis E. Warren AFB, Wyoming.
The Minuteman III will be progressively replaced by the new LGM-35 Sentinel ICBM, to be built by Northrop Grumman, beginning in 2030.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.856
5.618
113
  • Žalosti me
Reactions: Matey