Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.939
54
113
ja, spet te zarote...

rusija je sla sama v to vojno in tudi ve in pricakuje, da bojo pac posledice tudi na njenem ozemlju. da bi pa ua lahko "cimbolj" unicila rusijo se pa ni za bati.

ce bi zaceli prevec resno srat po njihovem, bojo sli avioni nad kijev in se bi ustavilo vse skupaj.

zabo je treba pocas kuhat, ceprav se tukaj ne ve vec kdo koga kuha.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.975
2.172
113
a je tko kt v ex jugi ko so gorenjeve pralne stroje menjavali za makedonske lubenice?

:D

Dejmo bit no malo resni.

:D

Rusija je defacto ostala daleč zadaj in mi se še čudimo kako je to možno. Npr. Romunija napredek v 40 letih:
1717484549233.png

ali pa
1717484567831.png


V to:
1717484596621.png


Rusija medtem:
1717484697291.png


40 let kasneje...
1717484767105.png


Za se uscat.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
ne, ukrajina ne drka po evropi, ampak se želi razviti. Sem na napisal, ker vidim, da ne razumeš.
Razviti si želi vsak.

Ukrajina še najbolj drka po evropi, zelenski vsak teden po evropi fehtari, zahteva, grozi, ukrajini je zahod pošenkal že 300 miljard, Rusija živi neovisno od EU, ne hodi Putin v EU fehtarit. . Še vedno pa ne vem, Ali je treba te, ki so zaostali v razvoju, imajo majhne plače, živijo težko, imajo korupcijo v državi, ali jim je treba pomagat ali jih bombandirat in nabit še sankcije?
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.836
211
63
Slovenija
Razviti si želi vsak.

Ukrajina še najbolj drka po evropi, zelenski vsak teden po evropi fehtari, zahteva, grozi, ukrajini je zahod pošenkal že 300 miljard, Rusija živi neovisno od EU, ne hodi Putin v EU fehtarit. . Še vedno pa ne vem, Ali je treba te, ki so zaostali v razvoju, imajo majhne plače, živijo težko, imajo korupcijo v državi, ali jim je treba pomagat ali jih bombandirat in nabit še sankcije?
Ne smejte se, Mirsi ima spet popolnoma prav. Rusija je neodvisna, Putin ne fehtari po EU, kot Zelenski.
On fehtari pri Kitajski in S.koreji.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.984
4.509
113
Razviti si želi vsak.

Ukrajina še najbolj drka po evropi, zelenski vsak teden po evropi fehtari, zahteva, grozi, ukrajini je zahod pošenkal že 300 miljard, Rusija živi neovisno od EU, ne hodi Putin v EU fehtarit. . Še vedno pa ne vem, Ali je treba te, ki so zaostali v razvoju, imajo majhne plače, živijo težko, imajo korupcijo v državi, ali jim je treba pomagat ali jih bombandirat in nabit še sankcije?
Joj ali jaz ne razumem ali pa si ti "malo" čuden nekaj stvari tukaj ne gre skupaj, ali pa morda v tvojem svetu gre...

Ukrajina je napadena, bombardirana, ampak nihče ni dal sankcij na Ukrajino.
Rusija ni napadena vojaško, ampak ima pa sankcije, saj je napadla sosednjo državo.

Razen če je v tvojo zablodeli glavi tako, da je Rusija napadena iz strani Ukrajine in da je potem Rusija dobila neupravičeno sankcije?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.949
2.462
113
Facto!
Putin ve, da ga Kitajc izkorišča. Ve! Pa še vedno rine v biznis z njim. Ker drugega nima! S. Koreja pač nima toliko resorov!
Sklepa biznis z afriko. In kaj bo ona ponudila, kar on nima? Kanon futer. Ja pa kaj še!

Če ve, da ga izkorišča, tudi ve, kako globoko v riti je - Putin. In to v katerekoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.727
4.035
113
ja, spet te zarote...

rusija je sla sama v to vojno in tudi ve in pricakuje, da bojo pac posledice tudi na njenem ozemlju. da bi pa ua lahko "cimbolj" unicila rusijo se pa ni za bati.

ce bi zaceli prevec resno srat po njihovem, bojo sli avioni nad kijev in se bi ustavilo vse skupaj.

zabo je treba pocas kuhat, ceprav se tukaj ne ve vec kdo koga kuha.
a bejž no...

Rusija ni pričakovala posledic ampak je pričakovala Krimski scenarij. Še več govora je bilo o pardnevni operaciji in to je to. Je pa fact, da če ti goriva zmanjka po par 100 km si lahko še tako ali tako brez obrambe je odpor učinkovit.

Te tvoje modrosti so res impresivne... To kar imajo kmeri danes si v nočni mori niso predstavljali, še več Nato se je razširil, ugled vojske pa je naravni S Koreje, ko jih več noben ne jemle resno.

Samo še lajajo....
ps kuhanje pa prepusti babi, če pa ona tako kuha kot ti pa moje sožalje...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.727
4.035
113
Facto!
Putin ve, da ga Kitajc izkorišča. Ve! Pa še vedno rine v biznis z njim. Ker drugega nima! S. Koreja pač nima toliko resorov!
Sklepa biznis z afriko. In kaj bo ona ponudila, kar on nima? Kanon futer. Ja pa kaj še!

Če ve, da ga izkorišča, tudi ve, kako globoko v riti je - Putin. In to v katerekoli.
Putin če konča vojno z izgubo terena, ki ga trenutno imajo je obglavljen sredi Moskve. To je jasno. Toliko koleterale in bankrot ter poboj lastnih ljudi (padanje skozi okna ter likvidacij v tujini) se tako ali tako ne bo dobro izšlo.

Paranoja ni naključna..
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.975
2.172
113
Zdej ste me pa čisto zmedli s temi romunskimi avtomobili, napredkom in zaostankom.

Ali je treba te, ki so zaostali v razvoju, imajo majhne plače, živijo težko, imajo korupcijo v državi, ali jim je treba pomagat ali jih bombandirat in nabit še sankcije?

Izgleda si tudi ti na istem razvojnem statusu kot rusija in več od tega ne gre.