Vojna v Ukrajini 2

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
The online poll of 1,005 Americans, conducted by Reuters and Ipsos, showed that 73% agreed that the US should continue to support Ukraine amid Russian warnings that it could make use of its nuclear arsenal.

And 66% of respondents said Washington specifically should continue providing weapons to Ukraine, up from 51% in a similar poll in August.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa

C/P iz članka
Prema nekim procjenama, od početka invazije ukupan broj poginulih i ranjenih s ruske strane mogao bi biti čak 100.000 do 150.000 - otprilike broj vojnika na početku invazije. A ruski generali su više puta, čak i javno, inzistirali da ne mogu ostvariti ciljeve koji su im zadani bez ozbiljnog brojčanog pojačanja.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
PutlerZZ je pa največji komik... vsak dan podpiše nek "verodostojen" dokument in s tem misli, da je rešil problem. Vedno bolj me Rusija spomnja na S.Korejo... vse samo propaganda in laži ljudstvu. Že ko pogledaš ruskega vojaka vidiš da je vse v K., večina jih je oblečenih v pustni kustum vojaka iz Spara. Je pa res, da jih je dosti in so totalno oprani (vsaj tisti iz remote krajev). To bodo rusi še zelo zelo drago plačali... beg možganov, sankcije... vse bo še prišlo za njimi.

Torej ja: Horda pijanih nesposobnih orkov.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
A group of Russian men from the Omsk region in southwestern Russia have called on authorities to pay those who are being mobilised.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.738
6.345
113
se ga da potem posilit za svoje potrebe?
Odvisno kako opremo uporabljas, mozno je tudi da ga lociras, se priklopis nanj in spremljas kaj opazuje. Vmes se locira kje je upravljalec. Ampak ne s tako “pusko” - to je samo jammer. Za ostalo rabis drugacno opremo in pa ustrezne antene ce zelis pokrivat veliko obmocje. Za pokrit sirse obmocje ljubljane je zadeva velika kot en mal vecji kovcek
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Nisem, ampak tudi ne moreš bit, da bi bilo tako!
Na začetku invazije ko je še imel karte v rokah je bil še pameten kako Ukrajinci in ukrajinski jezik sploh ne obstaja.....da je to samo ruski dialekt...

Zdaj ko fafa frulo maš eno dve strani nazaj že kako fantazira kako so se vedno dobro razumeli z Ukrajinci in kako so bli vedno složna braća.... LoL! Zgleda so mu ukropi himarsal neko dobavno žilo za mumile v zaledju pa ga je "odtegnl" ko ni več tolk poln samga sebe!

Kar se tiče slovenščine / slovaščine....ko sem bil še po tujini sem v eni firmi padel v en pogovor z eno slovakinjo ko sva bla skupaj v eni hali/čakalnici....

In je hotla da se znjo pogovarjam po slovensko, da bi vidla če me kaj razume....nope! Sem probal srbo-hrvaško....je zastopila posamezne besede...ampak še vedno ni blo to to...

Sva se potem raje še naprej menila v angleščini....!