Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Tu gor ste večinoma otroci, ki nimate pojma. Raje na alterju napišeš, več ljudi doseže.

Tu gor so Ivanovi in cerkveni predstavniki, v trenutku jim servirajo novice.

Ti imaš toliko pojma kot crkjena podgana, ti še ni jasno?

Lajaš kot lokalni pijančki, ki NE upajo nič narediti za spremembo, vedo pa več kot Google.


Še veliko tvojih €€€ bo šlo za UA, upam da še več kot zdaj. ;)
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Največja neumnost EU je bila ta, da so bili v celoti odvisni od Rusije.
Neumnosti pišeš ti.
Ker tam, kjer danes kupujejo energente, bi jih lahko tudi prej, EU je imela izbiro, če so izbrali najcenejšo varianto, je to lahko samo plus.
Sedaj smo se najcenejšemu ponudniku na trgu sami odrekli.
(izjema je Indija, ki včasih ni prodajala nafte in plina, sedaj pa to počne, hehe, le od kot pridejo ti indijski energenti? )
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Ja lahko začnemo naštevati gihtove uspehe:

Ukrajina je postala najbolj militarizirana država v Evropi
Največ nacizma se je pojavilo v ruSSiji
Nato je močnejši kot kdajkoli po hladni vojni
Nevtralni Švvedi in Finci gredo v Nato, torej je Baltik za gihta izgubljen
Državo je pahnil na nivo Severne Koreje ali nižje (oni gihtu dobavljajo orožje)
Iz druge vojske na svetu je naredil drugo v Urajini
Nategne ga kdor ima čas - Kim s škart municijo, Indijci z rupijami, kitajci s tofu avtomobili, vsi pa z najcenejšim gorivom
.
.
.
.
In kakšno korist imamo mi od tega ????
razen inflacije, slabljenje gospodarstva, višjih cen energentov in posledišno slabšo konkurenčnost na svetovnih trgih, pa jedrske konice bližje našim glavam, uperjene v nas...........
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
Kljub vsej tvoji nesreči, ker živiš v napačni državi na napačnem koncu sveta pa imaš veliko srečo, da živiš v demokraciji pa se ti pusti gobcat neumnosti.

V normalni državi, kot je npr. Rusija, bi že odgovarjal za bedarije, ki jih stresaš. Pa nisem sarkastičen, da ne boš mislil. Samo nisem posebno navdušen demokrat.
On je navaden trol in tako ga je potrebno jemati. Potem je vse jasno. Ne odgovarjaš pa naj se pogovarja sam s seboj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in Gavran

hermann

Guru
19. mar 2014
9.586
6.408
113
Nisem občutljiv in nimam veliko userjev na ignoru. Mene rusofilii, levičarji, desničarji,južni, mavrični, katolibani in kar je še takih oznak na forumu sploh ne motijo, pa tudi če se ne strinjam vedno z njimi. Z večino grem komot na pivo pa sem kolega.

Samo tele trolaste jokice mam pa zadosti. Za poleg one pokvarjene plošče mirsada.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333 in H19ED

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.705
40
48
Valparaiso
Neverjetno, kako naciji tu gor skočite, če se omeni plenjenje Zahoda. Pa dajte malo odpret oči.

Zahod bi lepo kihnil Vladimirja, nastavil bi se nov obraz in bi bila zadeva hitro mimo. Tako pa pri vsej tej tehnologiji ne morejo likvidirat stargea KGBjevaca?

Ne ga lomit.

Vojna jim je v interesu, sploh sedanje stanje, kjer se lepo troši veliko materiala, da se lahko spucajo zaloge in naredi novo orožje, fronta pa stagnira.

Vojna na pavšal, lepo imajo zračunano, koliko je prihodek na mesec pri takšne vojni.

In seveda me moti, da se je zaradi našega hlapčevanja vse podražilo in ker smo poslali klump t55s na fronto, smo najbrž poslabšali odnos z Rusi.

Viktor je tu bolj brihten, saj morda se na koncu ukloni, ampak ga podmažejo in dela za narod.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Neverjetno, kako naciji tu gor skočite, če se omeni plenjenje Zahoda. Pa dajte malo odpret oči.

Zahod bi lepo kihnil Vladimirja, nastavil bi se nov obraz in bi bila zadeva hitro mimo. Tako pa pri vsej tej tehnologiji ne morejo likvidirat stargea KGBjevaca?

Ne ga lomit.

Vojna jim je v interesu, sploh sedanje stanje, kjer se lepo troši veliko materiala, da se lahko spucajo zaloge in naredi novo orožje, fronta pa stagnira.

Vojna na pavšal, lepo imajo zračunano, koliko je prihodek na mesec pri takšne vojni.

In seveda me moti, da se je zaradi našega hlapčevanja vse podražilo in ker smo poslali klump t55s na fronto, smo najbrž poslabšali odnos z Rusi.

Viktor je tu bolj brihten, saj morda se na koncu ukloni, ampak ga podmažejo in dela za narod.
o_O o_O o_O
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.605
-203
113
Neverjetno, kako naciji tu gor skočite, če se omeni plenjenje Zahoda. Pa dajte malo odpret oči.

Zahod bi lepo kihnil Vladimirja, nastavil bi se nov obraz in bi bila zadeva hitro mimo. Tako pa pri vsej tej tehnologiji ne morejo likvidirat stargea KGBjevaca?

Ne ga lomit.

Vojna jim je v interesu, sploh sedanje stanje, kjer se lepo troši veliko materiala, da se lahko spucajo zaloge in naredi novo orožje, fronta pa stagnira.

Vojna na pavšal, lepo imajo zračunano, koliko je prihodek na mesec pri takšne vojni.

In seveda me moti, da se je zaradi našega hlapčevanja vse podražilo in ker smo poslali klump t55s na fronto, smo najbrž poslabšali odnos z Rusi.

Viktor je tu bolj brihten, saj morda se na koncu ukloni, ampak ga podmažejo in dela za narod.

treba je se mal pocakat, da se noben vec ne bo sikiral zarat putina. zal ima okoli sebe idiote, in bi bilo verjetno prenevarno ga zdele odstranit.

pa kaj naj odpiramo oci? sej vse vemo. zahod sluzi, ua pa ima upanje, da se bo za njih dobro izslo. rusijo se slabi... za zahod vse ok.

a se kdo slepi, da tukaj ni tudi denar zraven?

odnos z ru zdele nobenga ne skrbi, se nekaj let nas ne bo. da se pa znebimo kup starega zeleza, ja pa itak dve muhi na en mah. donirali smo, pa se znebili smo se. zmaga.

viktor brihtolora ja, pol se pa ukloni. res, dokaz brihtnega politika. in celo, da je pozitivno, da se pusti podmazat...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

hermann

Guru
19. mar 2014
9.586
6.408
113
meni so tile padajoči Rusi vsi isti, ker jih je toliko

lahko tudi, da že 2 leti gledam padce enega in istega pijančka