Vojna v Ukrajini 2

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.705
40
48
Valparaiso

to je naša vojna sedaj ...

sramota in rezultat podpiranja Zahoda
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113

to je naša vojna sedaj ...

sramota in rezultat podpiranja Zahoda
Tale Šaleška mafija ima bolj malo veze z Ukrajino... zakaj pa drugje po Slo ni takih cen?
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.705
40
48
Valparaiso
Tale Šaleška mafija ima bolj malo veze z Ukrajino... zakaj pa drugje po Slo ni takih cen?
So tudi drugje poskočile, reveži se ne oglašajo, dok res niso na čistem dnu.

Da se moramo po tolikšnem napredku in tisočletjih civilizacije še vedno ubadat z ogrevanjem in elektriko, ki bi morala biti free in v izobilju.

Gnila civilizacija na nivoju kamene dobe, če za osnove človeštva ne zmoremo poskrbet...

Lahko bi, ampak tu je zadaj pohlep... ki ne bo dovolil udobja
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
So tudi drugje poskočile, reveži se ne oglašajo, dok res niso na čistem dnu.

Da se moramo po tolikšnem napredku in tisočletjih civilizacije še vedno ubadat z ogrevanjem in elektriko, ki bi morala biti free in v izobilju.

Gnila civilizacija na nivoju kamene dobe, če za osnove človeštva ne zmoremo poskrbet...

Lahko bi, ampak tu je zadaj pohlep... ki ne bo dovolil udobja
Obrni se na Putina, on je napadel drugo državo, ker mu je doma premalo...
 

to je naša vojna sedaj ...

sramota in rezultat podpiranja Zahoda

to je bolj vojna tistih ki so Dermola in SD volili
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar in Kamele0N

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
:valjamse:
Prima vlada, ko tako vpliva na komplet EU

P.S. Pa če smo že pri tem, meni standard ne pada, zoki ni moj, glas ljudstva tudi ne,... Tako da poizkusi še s kerim drugim umotvorom
Vsi ti so tvoji in ja zaradi te vlade smo se globlje v ***** kot bi hili drugače.
Stisn mi zdej prstka dol, pa pol še preklop na soničiba
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Na koncu se mrtvi štejejo, mi nismo izgubili. Bodo pa Rusi še globlje v dreku kot so bili do zdaj

A pol milijona ukrajinskih vojakov pa ni nic vrednih? Vazno, da mi nismo izgubili kaksnega, a ne?



Ukrainians are weary, short of ammunition and outnumbered, and their prospects look bleak. “We can stop them for now, but who knows,” one soldier said. “Tomorrow or the next day, maybe we can’t stop them.”

The joke among Ukrainian troops goes like this: The Russian army is not good or bad. It is just long. The Kremlin has more of everything: more men, ammunition and vehicles. And they are not stopping despite their mounting numbers of wounded and dead.

For now, Ukraine is in a perilous position. The problems afflicting its military have been exacerbated since the summer. Ukrainian soldiers are exhausted by long stretches of combat and shorter rest periods. The ranks, thinned by mounting casualties, are only being partly replenished, often with older and poorly trained recruits.


One Ukrainian soldier, part of a brigade tasked with holding the line southwest of Avdiivka, pointed to a video he took during training recently. The instructors, trying to stifle their laughs, were forced to hold up the man, who was in his mid-50s, just so he could fire his rifle. The man was crippled from alcoholism, said the soldier, insisting on anonymity to candidly describe a private training episode.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Še enkrat:

Kerim je Putin zapiral pipce, če mu bodo sankcije dali in orožje pošiljali v UA?


Preberi dogajanje marec-april 2022.

No, katerim? Pa navedi vir.

Ce me spomin ne vara, je EU sama nehala kupovati ruski plin in nacionalizirala ruske plinske firme. En plinovod so zaprli kar sami ukrajinci, americani so pa razstrelili NS1 in NS2.