Vojna v Ukrajini 2

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.261
113
Zwergschnauzer še vedno nisem dobil vira za 500k mrtvih ukrajincev? Kje se je zataknilo?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Ker kolega, lahko poveš jih enih 70 do 80 poznam.

Dela na novih projektih oz. mednarodnih projektih zadnjih 9 let, na začetku pa na nekem diagnostičem oddelku, pisarna Eles Ljubljana. Živi 1km izven Kamnika, 4 lete stara hiša, 3 froce, najstarejša šla v 2 letnik, vozi CLA250 črne barve. Poznaš? Vpraš teh 80 tvojih ;)

Tako da njemu več verjame glede plinskih turbin kot pa tebi, ki veliko veliko več prebereš na internetu.;)
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Pa ne nakladajte, kako je cena plina in nafte najnižja po leseni žlici, ker na položnicah se to ne vidi.

Imaš tudi 10.letni graf, malce za info.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Nasprotje od Rusofila je pa kaj? naciji?

Ki odobravajo holokavst itd.

Hitro pade etiketa, če bebca špilaš.

Lej Zwergschnauzer, vsem si že dokazal v preteklih izjavah, da si rusofil. Ni nič narobe, samo če ti kaj ne paše v Sloveniji, lepo spakiraš in greš na lepše izven Slovenije, kjer so boljši standardi. Mene nič ne moti v SLO

Smo videli, kako so vodilni za pizdarije pri Donbasu in Krimu povozili RU propagando, RU propaganda pa vedno trdila, da je UA vse kriva. Samo vprašanje je še, kdo vse bo odprl usta, samo prej mora zapustiti RU, drugače ga gulag čaka.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Lej Zwergschnauzer, vsem si že dokazal v preteklih izjavah, da si rusofil. Ni nič narobe, samo če ti kaj ne paše v Sloveniji, lepo spakiraš in greš na lepše izven Slovenije, kjer so boljši standardi. Mene nič ne moti v SLO
Sam dej povej...
Kaj ima biti rusofil veze z biti v Sloveniji? A potem morajo ukrofili tudi spokati ven?
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in roly

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Sam dej povej...
Kaj ima biti rusofil veze z biti v Sloveniji? A potem morajo ukrofili tudi spokati ven?

Odgovor na njegove pretekle izjave, da bi morala SLO izstopiti iz NATA. Potem že ni zadovoljen v SLO, da smo mi v NATO. Jebat ga, zahod podpira UA.

Mi ukrofili tak dajemo denar UA, isto dajejo rusofili denar UA. Kere bol boli? Mene niti mal ne, lahko še več dajo ;) Še na račun vojne imamo večje plače.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.705
39
48
Valparaiso
Lej Zwergschnauzer, vsem si že dokazal v preteklih izjavah, da si rusofil. Ni nič narobe, samo če ti kaj ne paše v Sloveniji, lepo spakiraš in greš na lepše izven Slovenije, kjer so boljši standardi. Mene nič ne moti v SLO

Smo videli, kako so vodilni za pizdarije pri Donbasu in Krimu povozili RU propagando, RU propaganda pa vedno trdila, da je UA vse kriva. Samo vprašanje je še, kdo vse bo odprl usta, samo prej mora zapustiti RU, drugače ga gulag čaka.
Slovenija je očistila naciklerofašizem s pomočjo Rusov.

Tako da je zadeva tu povsem jasna. Poveličevalci izdajalcev Argentina še ma dovolj placa ...

Kero tele je zakuhalo, da so se nam energenti podražili in vse ostalo, je tudi jasno ...

Zahod in EU, generalni sponzorji Ukrajine.
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.022
-231
63
Slovenija je očistila naciklerofašizem s pomočjo Rusov.

Tako da je zadeva tu povsem jasna. Poveličevalci izdajalcev Argentina še ma dovolj placa ...

Kero tele je zakuhalo, da so se nam energenti podražili in vse ostalo, je tudi jasno ...

Zahod in EU, generalni sponzorji Ukrajine.
Brez zahoda tebi 1945 Rusi ne bi bili v pomoč!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Odgovor na njegove pretekle izjave, da bi morala SLO izstopiti iz NATA. Potem že ni zadovoljen v SLO, da smo mi v NATO. Jebat ga, zahod podpira UA.

Mi ukrofili tak dajemo denar UA, isto dajejo rusofili denar UA. Kere bol boli? Mene niti mal ne, lahko še več dajo ;) Še na račun vojne imamo večje plače.

Dosti jih je proti natu, kot si ga trenutno predstavlja Amerika.

Prav tako veliko ljudi zelo boli denar, ki odteka v Ukrajino. Ukrofile, rusofile, nevtralne, tiste ki se jim jebe za vse skupaj,... V povprečju nam je padel standard zaradi tega
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in bizi

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.705
39
48
Valparaiso
Odgovor na njegove pretekle izjave, da bi morala SLO izstopiti iz NATA. Potem že ni zadovoljen v SLO, da smo mi v NATO. Jebat ga, zahod podpira UA.

Mi ukrofili tak dajemo denar UA, isto dajejo rusofili denar UA. Kere bol boli? Mene niti mal ne, lahko še več dajo ;) Še na račun vojne imamo večje plače.
Izstop iz NATO in nevtralnost je edino normalno početje, saj smo mala Švica kao. Pa z Jodlari smo tudi frendi.

Ne, mi silimo v neko navezo, kjer smo hlapci, nato pa sovjetska zadeva prileti nemoteno do Zagreba.

V ustavi nam piše, da se mora delati za blaginjo...

To pa NATO in sponzoriranje Ukrosov ni...

Prav nasprotno, s kimanjem in hlapčevanjem smo zašli v draginjo.

Ne delajmo si sovražnikov, ni nobene potrebe ...