Vlasta Nussdorfer, nova varuhinja (?) pravic

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Bodo spet polni mediji raznih blodenj o neenakosti romov, južnjakov, in drugih namišljenih revežev, ki imajo pravico do 2.000 € socialne pomoči in 200.000€ vrednega dvosobnega socialnega stanovanja v Celovških dvorih?

Ali bo na vrsto končno prišla kaka slovenska družina, kjer so starši po 20, 30 letih dela ostali brez službe?


Tale njena izjava drži?
Citat:
Zdaj, ko smo dobili zakon, da morajo očetje preživnino redno plačevat, je to področje urejeno. Kdor ne bo plačeval, bo denarno kaznovan, lahko pa ga tudi zapremo.

Sem spadajo tudi očetje, ki so izgubili službe in preživnine enostavni ne morejo plačevat?

Še tole sem našel med kometarji:

Citat:
Bizovičar: »Vse večkrat vas vidimo kot soorganizatorko ali pokroviteljico dobrodelnih akcij. Nam lahko poveste, koliko ste v preteklih letih sama donirala?«
Nusdorferjeva, malo v zadregi: »Do sedaj še nič, a dobrodelnih akcij se res rada udeležujem in to je moj doprinos.«

Kolikor sem bral, je "njen" Beli krog dolžan 80.000€..


Sicer pa garantirana plača, za slikanje s predstavnico ciganov, ki sploh ni ciganka ni slaba:37. VARUH ČLOVEKOVIH PRAVIC Varuh človekovih pravic 5.596 1 5.596
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Mah, tele sufražetke mi ga lohk sam potegnejo. Itak nimajo pospravljeno na podstrešju in urejeno po arhivu prav/narobe, ker ne premorejo nobene (zdrave kmečke) logike.
crazy1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Tale njena izjava drži?
Citat:
Zdaj, ko smo dobili zakon, da morajo očetje preživnino redno plačevat, je to področje urejeno. Kdor ne bo plačeval, bo denarno kaznovan, lahko pa ga tudi zapremo.

Sem spadajo tudi očetje, ki so izgubili službe in preživnine enostavni ne morejo plačevat?

Na prvo vprašanje: Ja. Na drugo vprašanje: Ne. Prav tako se danes dosti težje skriva prihodke, kot včasih, ko so bili kao na minimalcu, bajta in avto pa primerna za 10x višjo plačo.