Viza za Dubai

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
Prosil bi za pomoč, glede vize za Dubai. Kolikor sem zasledil na netu, sta dve opciji da pridobim vizo. Da se peljem z Emirati, ali da za vizo zaprosim hotel kjer bom prebival. Ker grem z drugo letalsko družbo, prva opcija odpade, hoteli pa baje tudi vsi ne ponujajo te možnosti, ampak le tisti dražji.
Ima kdo mogoče izkušnje iz prve roke, če je možno pridobiti vizo ob vstopu v državo na letališču? Obstaja še kak drug način pridobitve vize?
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
druge možnosti ni, če ne letiš z Emirati ali Etihad.

Ostaja ti ambasada na Dunaju ampak je veliko dražja (nad 200 EUR - preveri točno) in kar traja, da ti jo naredijo.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
nimam nobenega kolega spodaj. Poleg tega bi bilo verjetno tudi čudno,če bi šla z ženo za 6 dni v Dubai in bi imela delovno vizo, ali?
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Cao!

Pred letom sem si rihtal vizo za emirate, in najceneje me je prislo preko agencije Escape (jap, tisti tasumljivi escape ja). Iskal sem vse mozne najcenejse variante, torej poceni leti do tja in viza s polno ceno, ali pa emirates pa viza s polovicno ceno, no in slednjo varianto so mi potem zrihtali pri escapu (s tem da ne maram potovalnih agencij, in sem se poskusal temu izogniti)...

Na letaliscu v Emiratih bos pa tezko dobil vizo, so preceej strogi. Se eye scan ti naredijo
smile-1.gif


Edit (spregledal da ze imas karte): poklici magari na Escape ce lahko kaj extra uredijo, ali pa poskusaj preko kaksnega hostla v Dubaju s poceni namestitvijo zrihtati vizo (se pac prijavita za kaksen dan ali dva.. :p)
 
Nazadnje urejeno:

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
če nimaš vize te niti na letalo ne spustijo. Na netu je ogromno Last minute variant od 500 EUR naprej, vendar če ne letijo Emirati ne rezervirat.
To so moje izkušnje. Raje 100 EUR več za karto in imaš vizo v 3 dneh.....

Bom jutri preveril točnomna Emirate pa ti napišem
cool-1.gif
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
kakšne so pa cene vize? Trenutno je opcija letalskih kart naslednja: Qatar airways za 340 EUR in Etihad za 430 EUR. Emiratesi so že malo dragi, preko 600 EUR.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
ravnokar sem dobil odgovor z agencije Escape. Viza me stane 160 EUR po osebi!! Cena je malo huda.
 

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
44
Kontaktiras potovalno agencijo v Dubaju in ti zrihtajo turisticno vizo za cca 100 evrov.
Jaz sem jo tko zrihtal ze ene 5x