Viza za Azerbajdzan

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
S temi vizami so smešni, kot da si kdo želi ostat v vukojebinah - bol kot je zagamana država, večje omejitve za vstop si postavljajo.
smile-1.gif
Po mojih izkušnjah prideš precej lažje v bolj zagamane države, dostikrat pa težje v tiste, ki so po imenu že kar dobro razvite, a še niso čisto zahodne (recimo JAR, Tajska pred nekaj leti). V najmanj razvitih imaš precej pogosto "Visa on arrival" na večini mejnih točk.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
no ce koga zanima razplet.. najlažje je vizo dobiti v tbilisiju (gruzija), pri neki agenciji. dobiš jo v 2 dneh, plačaš 90eur, das jim se eno sliko in to je to. zdej me morjo samo se v državo spustit, kar računam na jutri
smile-1.gif


lp iz armenije
wink-1.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Hmm, jst sem si danes vplačal let iz Budimpešte v Baku pa sem šele kasneje ugotovil, da je treba imeti vizo.. Ker možnost dobiti vizo v Tbilisiju ni mogoča me zanima kje jo je potem sploh mogoče dobit? Ta Milenium travel ti zrihta vizo?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Vizo si moraš načeloma zrihtati sam. Za Belorusijo lahko na Dunaju, stane pa 85EUR, za 89 dni...
Meni velja še 9 dni, a jo kdo hoče, tko kot 10 dnevno vinjeto?
evil.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Ja fak of.. Torej je edina pot na Dunaj se furat? Bom naslednji teden poklical še na Milenium Travel in AZ. ambasado v Lj pa sporočim.. Ampak je pa neverjetno, da je tako slaba organizacija v tem času, ko je cela Evropa praktično brez meja, da za eno klinčevo vizo rabiš hodit 600km stran. Ko da so spet časi Avstoogrske, ko je bil Dunaj center sveta
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Lej, tudi kakšna renomirana slovenska potovalna agencija, ki ureja letalske prevoze ne ve (pa drugače na prvi steani na sajtu z rdečim piše) da moraš za Rusijo imeti tranzitno vizo tudi samo za prestop (connect flight). Ali pa se ti zgodi 'ogled moskovskega letališča s spremstvom za 30 in več ur'...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Ja fak of.. Torej je edina pot na Dunaj se furat? Bom naslednji teden poklical še na Milenium Travel in AZ. ambasado v Lj pa sporočim.. Ampak je pa neverjetno, da je tako slaba organizacija v tem času, ko je cela Evropa praktično brez meja, da za eno klinčevo vizo rabiš hodit 600km stran. Ko da so spet časi Avstoogrske, ko je bil Dunaj center sveta

Azerbajdžanici so pač zgruntali, da se jim ne splača met ambasade v vsakem zakotju. Pametno.