Vivid money - nova nemška banka

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Vivid ponovno spreminja pogoje uporabe. Kaj kdo razume nova pravila? Namrec je tudi tezko dobiti cloveka na pomoci. Zanima me ce 1 shared račun ostaja brezplačno na standard.
Tudi mene zanima, če bodo začeli zaračunavati vse po vrsti? Ali kako bo? Standardni račun ostaja brezplačen?
Kdo bolj razume in laho pojasni kaj točno bodo tokrat spreminjali. Če je osnovni račun zastonj, potem je zame ok.
Sam račun drugače redno uporabljam in plačujem z njihovo kartico, pa tudi za spletne nakupe...

Kaj pa se sedaj najbolj splača vzet, da ni stroškov vodenja, da je možnost 2 kartic? Za spletne nakupe (predvsem aliexpress) sem imel na vivid virtualno kartico, ki sem jo imel zamrznjeno in sem jo samo pred nakupom odmrznil.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tudi mene zanima, če bodo začeli zaračunavati vse po vrsti? Ali kako bo? Standardni račun ostaja brezplačen?
Kdo bolj razume in laho pojasni kaj točno bodo tokrat spreminjali. Če je osnovni račun zastonj, potem je zame ok.
Sam račun drugače redno uporabljam in plačujem z njihovo kartico, pa tudi za spletne nakupe...

Kaj pa se sedaj najbolj splača vzet, da ni stroškov vodenja, da je možnost 2 kartic? Za spletne nakupe (predvsem aliexpress) sem imel na vivid virtualno kartico, ki sem jo imel zamrznjeno in sem jo samo pred nakupom odmrznil.
Revolut. Možnost več fizičnih in en kup virtualnih kartic. Za internet imaš disposable card, ki je samo za enkratno uporabo.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
standard Vivid je brezplačen če opraviš vsaj eno transakcijo mesečno z bančno kartico ali imaš vsaj 1000 EUR sredstev na računu

¹ A customer is considered an active customer if one of the conditions is met: at least one transaction has occurred on the card during the month, the account balance is at least €1,000. If none of the conditions meet the requirements, the customer is considered inactive and €3.90 account management fee starts to be charged. Note that in case of longer duration of inactivity, Vivid may charge an additional fee to continue making available its services.
 

AlterEgo888

Pripravnik
30. jan 2022
111
5
18
Če bo kdo šel na Revolut bi bil vesel če gre preko mojga linka.

Mislim da čisto osnovni paket ob aktivni uporabi Vivida ostaja brezplačen. Nisem čisto prepričan sam za skupni račun. Bom poročal čez en mesec..
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Evo spet novi pogoji in plačevanje vsake naslednje kartice več od ena. Tudi virtualne.
Čas je, da odpeketam kam drugam. Kaj je sedaj "brezplačno". Rabim pa 2 fizični kartici in 1 virtualno. Uporablja se za nakupe na spletu -virtualna je super ker, ko je ne rabim sem jo zaklenil in plačevanje v trgovinah-fizičnih.
Kaj je sedaj brez stroškov vodenja, pa da dobim-naročim 2 fizični kartici.
Hvala
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Poskusim do jutri. Drugače odprem novo temo. Evo še novi pogoji, ne vem koliko krat letos že
 

Priponke

  • Screenshot_20230522_192311_com.google.android.gm_edit_67270226091818.jpg
    Screenshot_20230522_192311_com.google.android.gm_edit_67270226091818.jpg
    345,2 KB · Ogledi: 59

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
To smo dobili vsi uporabniki pred dvema mesecema. Jaz sem si samo naredil opomnik za prejsnji teden, da ukinem drugo kartico. Tako da imam sedaj samo fizicno kovinsko, virtualna pa je sla bye bye.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Jaz sem to dobil danes za plačilo. Prej je bilo za račun spremembe pogojev, danes pa za kartico. Lahko pa da sem spregledal prej :confused:
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Za spletna plačila in fizično kartico imam trenutno hrvaški Aircash. Prabim kolikor naložim. So pa neke finte in provizije pri dvigu gotovine na bankomatih.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Kaj pravite na Revolut-ali priporočate kaj drugega? Omogoča več fizičnih kartic, virtualne, lahko jo zamrzneš... zaenkrat ni stroškov vodenja.
Načeloma opravim eno nakazilo na mesec in potem porabljamo denar za razne zadeve s karticami.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Kaj pravite na Revolut-ali priporočate kaj drugega? Omogoča več fizičnih kartic, virtualne, lahko jo zamrzneš... zaenkrat ni stroškov vodenja.
Načeloma opravim eno nakazilo na mesec in potem porabljamo denar za razne zadeve s karticami.
Meni je odličen.
Vse pregledno in hitro.
Pa hitra nakazila med revolut uporabniki. Npr gremo jest pa vse na eno kartico nakažemo in se s to plača.
Edino kar me moti je kripto, ker ga ne morem v druge denarnice poslat.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj pravite na Revolut-ali priporočate kaj drugega? Omogoča več fizičnih kartic, virtualne, lahko jo zamrzneš... zaenkrat ni stroškov vodenja.
Načeloma opravim eno nakazilo na mesec in potem porabljamo denar za razne zadeve s karticami.
Revolut ima posebno virtualno kartico za enkratno uporabo, tako da ni treba nič zamrzovati.